Запрошуємо на Всеукраїнське свято богатирської сили на призи пам'яті І.М. Піддубного!

16 серпня 2019, 09:03

Доброю традицією стало проведення Всеукраїнського свята богатирської сили на призи пам'яті І.М. Піддубного в селі Красенівка Чорнобаївського району, на історичній батьківщині уславленого борця, шестиразового чемпіона світу з боротьби, людини легенди, чемпіона чемпіонів, який був уособленням звитяги і незборимого національного духу.

Він прославив наш український народ на весь світ. Йому судилось вічно жити в пам’яті багатьох поколінь і стати гідним прикладом для наслідування.

Як повідомляють в оргкомітеті, і цього року Чорнобаївщина запрошує всіх шанувальників спорту та української культурної спадщини нащадків великого українця Піддубного в село Красенівка на Всеукраїнське свято, яке розпочнеться 17 серпня о 10 годині.

Участь в турнірі з греко-римської боротьби візьмуть спортсмени різних вагових категорій зі всієї України та ближнього зарубіжжя.

Також у програмі свята богатирське шоу «Найсильніша людина свята – 2019», показові виступи: Європейської федерації Лао-Тайських бойових мистецтв «Білий лотос», спортивного клубу з паурліфтингу «Вікинги» смт Чорнобай, вихованців Чорнобаївської районної ДЮСШ з дзюдо, вихованців Черкаської обласної ДЮСШ «Олімпія» з художньої та спортивної гімнастики, показовий виступ танцювального колективу Pole dance studio «Flying dance» із м. Сміли, виставки, святкова лотерея, конкурсно-розважальна програма для дітей та дорослих, Спаський ярмарок, частування та диcкотека.


Виконавчий апарат обласної ради