Жашківський район



Телефонний код - 0-4747

Жашківська районна рада

Голова районної ради – Салій Максим Григорович, тел.: (04747) 6-11-50
Заступник голови районної ради – Мазур Людмила Михайлівна, тел.: (04747) 6-11-51

Жашківська міська рада

Міський голова – Цибровський Ігор Андрійович, тел.: (04747) 6-11-40

Cільські ради


№ з/п

Назва ради

ПІБ селищного, сільського голови

Телефон

1.       

Баштечківська сільська рада

Примак Валентина Іванівна

95-4-42

2.       

Безпечнівська сільська рада

Батрак Наталія Володимирівна

91-5-12

3.       

Бузівська сільська рада

Завертаний Іван Петрович

92-0-60

4.       

Вільшанська сільська рада

Бень Ніна Василівна

99-3-31

5.       

Вороненська сільська рада

Коломієць Ганна Володимирівна

97-2-49

6.       

Житницька сільська рада

Бабійчук Олександр Миколайович

96-2-31

7.       

Зеленорізька сільська рада

Єршова Оксана Григорівна

90-5-31

8.       

Конельська сільська рада

Кисіль Людмила Григорівна

91-5-31

9.       

Конельсько-Попівська сільська рада

Годований Віктор Тарасович

90-7-31

10.   

Конельсько-Хутірська сільська рада

Іщенко Алла Миколаївна

93-7-31

11.   

Королівська сільська рада

Мельник Наталія Вікторівна

95-5-42

12.   

Кривчунська сільська рада

Павлюк Валентина Василівна

96-7-31

13.   

Леміщиська сільська рада

Парфенюк Олександр Васильович

98-7-31

14.   

Литвинівська сільська рада

Чернега Інна Олександрівна

93-3-42

15.   

Марійківська сільська рада

Саранюк Ніна Петрівна

96-5-30

16.   

Нагірнянська сільська рада

Лісецький Василь Іванович

91-4-42

17.   

Новогребельська сільська рада

Письменна Світлана Іванівна

99-2-38

18.   

Олександрівська сільська рада

Піддубняк Ірина Анатоліївна

90-4-31

19.   

Острожанська сільська рада

Калюжний Валентин Григорович

92-5-31

20.   

Охматівська сільська рада

Лучка Володимир Петрович

96-4-31

21.   

Павлівська сільська рада

Рябоконь Олена Вікторівна

98-4-42

22.   

Пугачівська сільська рада

Мамочка Валентина Миколаївна

93-2-31

23.   

Сабадаська сільська рада

Янчук Галина Василівна

95-7-31

24.   

Скибинська сільська рада

Ломачинський Володимир Миколайович

94-2-31

25.   

Соколівська сільська рада

Міщенко Олександр Володимирович

95-2-36

26.   

Сорокотязька сільська рада

Хандалашвілі Наталія Іванівна

91-7-31

27.   

Тетерівська сільська рада

Козюбра Валерій Олександрович

91-2-42

28.   

Тинівська сільська рада

Руда Людмила Олексіївна

97-2-42

29.   

Тихохутірська сільська рада

Купчук Олег Васильович

90-2-31

30.   

Хижнянська сільська рада

Коваленко Олександр Григорович

98-2-32

31.   

Червонокутська сільська рада

Гоменюк Людмила Вікторівна

99-5-31

32.   

Шуляківська сільська рада

Мартинюк Михайло Петрович

93-2-95