ЗМІ ПРО ОБЛАСНУ РАДУ

Депутати внесли зміни до бюджету, та вчора сесія не зібралась

«Черкаський край», №24, 14 червня 2017 року

Перед розглядом питань, винесених на розгляд сесії обласної ради 9 червня, депутати озвучили ряд заяв і звернень.
Зокрема, від фракції Партії «Відродження» Роман Похольчук ініціював перевірку головного управління Держгеокадастру в Черкаській області. Спонукало його до цього допущені порушення цієї установи щодо жителів сіл Родниківка Уманського та Ягубець Христинівського районів. Вони задля захисту своїх прав прибули на сесію з акцією протесту на дії Держгеокадастру, бо отримують відмову на розпаювання земель.
Позафракційний депутат Валентина Коваленко виступила із зверненням врегулювати питання щодо оренди приміщення, в якому нині перебуває обласна організація Спілки письменників України, що є неприбутковою громадською організацією, адже їм у разі несплати боргів за оренду доведеться виселятися з будівлі.
Депутат від ВО «Свобода» Юрій Ботнар попросив депутатів підтримати його пропозицію і звернутись до Судової палати України, аби ті звільнили трьох судців Черкаського апеляційного суду, які розглядали апеляцію захисників Вадима Мельника, підозрюваного у вбивстві корсунського журналіста Василя Сергієнка. Тоді було прийнято рішення обрати запобіжний захід Мельнику у вигляді домашнього арешту з використанням електронного браслета.
Депутати Анатолій Скіченко, Володимир Копійченко, Ігор Нестеренко та Олександр Коротков написали заяви про вихід з фракції Радикальної партії Олега Ляшка. В ній залишається чотири депутати й вона повинна саморозпуститися.
Сесія прийняла рішення направити депутатський запит щодо звернення жителів Ягубця Христинівського району та Родниківки Уманського району, учасників АТО, працівників та пенсіонерів соціальної сфери – до Президента України та Прем'єр-міністра України з проханням втрутитись у діяльність в.о. начальника головного управління Держгеокадастру в Черкаській області.
Голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко поінформував про вирішення проблем з погашення заборгованості заробітної плати працівникам ПАТ «Черкасиобленерго».
Депутати внесли зміни до низки рішень обласної ради та обласних програм, зокрема: фінансування ремонту доріг загального користування державного і місцевого значення, які проходять територією Черкаської області, та розвитку дорожньої інфраструктури на 2016-2018 роки; розвитку інформаційного простору; охорони навколишнього природного середовища на 2016-2020 роки; підтримки діяльності органів виконавчої влади на 2016-2020 роки.
В ході роботи депутати внесли зміни в обласний бюджет.
В цілому в ході пленарного засідання розглянуто 47 питань із 67. Після цього в її роботі оголошено перерву до 13 червня 2017 року. Проте учора на засідання прибуло лише 37 депутатів, що не дозволяє проводити сесію. Тож її перенесли на 23 червня.

Друкувати   Версія для друку