ЗМІ ПРО ОБЛАСНУ РАДУ

У Берестівці запрацював постійно діючий консультативний пункт обслуговування громадян

«Черкаський край», №44, 1 листопада 2017 року

26 жовтня в с.Берестівець Уманського району відбулось урочисте відкриття постійно діючого консультативного пункту обслуговування громадян. Непересічна подія для сільської громади стала можливою завдяки ініціативі Уманського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області та за підтримки керівника місцевого підприємства ТОВ «Берестівець» Василя Чекаленка.

У святкових заходах взяли участь голова обласної ради Олександр Вельбівець, голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний, начальник головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Світлана Зінник та представники Уманського об'єднаного управління Пенсійного фонду, голова Уманської районної ради Оксана Супрунець і голова райдержадміністрації Євгеній Данченко, жителі села та інші запрошені гості.
Звертаючись до присутніх, голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний зауважив, що на сьогодні в умовах впровадження реформи децентралізації, вирішення питання наближення надання адміністративних послуг до місць проживання громадян – одне з ключових завдань влади.
– Це дійсно непересічна подія для жителів села: тепер не потрібно спеціально їхати до Умані, щоб отримати консультацію чи пояснення з тих чи інших питань пенсійного законодавства. Жителі села можуть отримати відповіді на всі свої запитання в гарних, комфортних умовах від кращих спеціалістів Пенсійного фонду. Переконаний, що це ще й гарний старт для області в цілому, приклад для наслідування в інших громадах, як втілювати амбітні плани розвитку власного села, поєднуючи зусилля влади та місцевого бізнесу, – наголосив Олександр Вельбівець.
– Цей пункт – перша ластівка, і ми маємо надію, що й інші надавачі адмінпослуг відкриють у нас свої пункти прийому в уже створених нами зручних умовах, – відзначив Берестівецький сільський голова Сергій Яременко.

Друкувати   Версія для друку