Золотоніський район



Телефонний код - 0-4737

Золотоніська районна рада

Голова районної ради – Саранча Валерій Петрович, тел.: (04737) 5-22-83
Заступник голови районної ради – Гончаренко Тетяна Іванівна, тел.: (04737) 5-30-48

Сільські ради

№ з/п

Назва ради

ПІБ селищного, сільського голови

Телефон

1.

Антипівська сільська рада

Торгонський Микола Васильович

60-3-42, 60-3-31

2.

Благодатнівська сільська рада

Янчий Володимир Васильович

99-3-42, 99-2-31

3.

Богданівська сільська рада

Омелик Микола Миколайович

48-4-42, 44-1-59

4.

Богуславецька сільська рада

Головко Віктор Петрович

62-1-31

5.

Броварківська сільська рада

Півень Валентина Миколаївна

41-2-31

6.

Бубнівсько-Слобідська сільська рада

Шнурко Світлана Василівна

2-01-10, 63-2-99

7.

Вільхівська сільська рада

Циганник Віра Іванівна

9-21-31

8.

Вознесенська сільська рада

Титаренко Олександр Васильович

2-01-41, 9-52-31

9.

Гельмязівська сільська рада

Могила Людмила Олександрівна

44-4-42, 44-4-43

10.

Гладківщинська сільська рада

Тертишний Олександр Павлович

45-4-31

11.

Деньгівська сільська рада

Головань Лариса Борисівна

94-2-31, 94-2-82

12.

Дмитрівська сільська рада

Іллічова Любов Микитівна

91-2-42, 91-2-31

13.

Домантівська сільська рада

Білялов Віктор Олексійович

92-3-42, 92-3-31

14.

Драбівецька сільська рада

Герасименко Олександр Валентинович

37-1-32, 94-4-42, 94-4-31

15.

Зорівська сільська рада

Гунько Юрій Федорович

2-01-46

16.

Калениківська сільська рада

Мазніченко Тетяна Вікторівна

45-3-31

17.

Коврайська сільська рада

Юрко Любов Миколаївна

46-2-42, 46-2-31

18.

Коврайська Друга сільська рада

Костенко Валентина Василівна

46-5-42

19.

Ковтунівська сільська рада

Мірошніченко Олена Костянтинівна

98-2-31

20.

Коробівська сільська рада  

Хвиль Світлана Дмитрівна

90-1-31, 90-1-37

21.

Кривоносівська сільська рада

Демчинська Тетяна Іванівна

93-6-31

22.

Кропивнянська сільська рада

Рябуха Ніна Олексіївна

98-3-31, 98-3-42

23.

Крупська сільська рада

Соколенко Іван Андрійович

66-2-31

24.

Лукашівська сільська рада

Коршунов Микола Васильович

93-2-31

25.

Новодмитрівська сільська рада

Назаренко Михайло Іванович

5-24-96, 5-75-71

26.

Підставківська сільська рада

Пустовіт Григорій Григорович

47-4-42

27.

Піщанська сільська рада

Єщенко Володимир Іванович

2-01-19, 97-4-30

28.

Плешканівська сільська рада

Міхова Галина Іванівна

49-2-22, 49-2-31

29.

Подільська сільська рада

Кухаренко Артем Володимирович

65-1-42, 65-1-31

30.

Привітненська сільська рада

Новак Любов Михайлівна

90-4-31

31.

Синьооківська сільська рада

Синільник Григорій Олексійович

90-6-31

32.

Скориківська сільська рада

Назаренко Віктор Іванович

64-2-42, 64-2-31

33.

Софіївська сільська рада

Семенюта Руслан Святославович

40-4-93

34.

Шабельниківська сільська рада

Гвоздь Ігор Володимирович

98-7-31