Черкаська обласна рада оголошує відбір кандидатів до складу поліцейської комісії Управління поліції охорони в Черкаській області

Відповідно до пункту 4 частини третьої статті 51 Закону України «Про Національну поліцію», враховуючи лист Управління поліції охорони в Черкаській області, Черкаська обласна рада оголошує відбір кандидатів до складу поліцейської комісії Управління поліції охорони в Черкаській області (далі – комісія) серед представників громадськості з числа осіб, які мають бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет.

Представники громадськості, які відповідають критеріям, зазначеним у статті 51 Закону України «Про Національну поліцію», подають до обласної ради наступні документи:

-   лист-клопотання фізичної або юридичної особи на адресу обласної ради з пропозицією включити особу до складу поліцейської комісії;

-   автобіографію та копії документів про освіту;

-   документи, які підтверджують бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет (рекомендаційні листи, характеристики тощо).

Прийом документів буде здійснюватися виконавчим апаратом Черкаської обласної ради до 24 січня 2020 року включно у робочі дні з 9-00 до 17-00 години за адресою: м. Черкаси, бульвар Шевченка, 185, каб. 432.