З досвіду роботи місцевих рад області

Єдина умова − лише з 9:00 години і пізніше, аби всі, хто працює, мали змогу дістатися до роботи у більш ранній час.
Як повідомляють у Черкаській районній раді, її голова Олександр Василенко днями разом із депутатом
В цілому туризм у громаді має значний потенціал для розвитку, оскільки він обумовлений наявністю сприятливих умов та ресурсів.
На останньому засіданні сесії депутати ухвалили рішення про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій на ...

Днями Чигиринський міський голова Віктор Харченко урочисто перерізав стрічку оновленої шкільної їдальні. Відтепер школярі Чигиринського опорного закладу загальної середньої освіти №2 обідатимуть у європейській їдальні, що може вмістити одночасно 160 дітей. Осучаснено не лише стіни та меблі – модернізовано і обладнання шкільного харчоблока.

Про це інформують у Чигиринській міській територіальній громаді.

Для розуміння депутатським корпусом реального стану справ, планів на поточний рік та вирішення проблемних питань заслухано звіти чотирьох комунальних підприємств
На сесії було ухвалено рішення про надання дозволів на розробку проектів із землеустрою одразу 31 учаснику АТО.

За дорученням голови Уманської районної ради Віталія Олійника,  працівники виконавчого апарату районної ради проводять низку зустрічей з представниками територіальних громад, що увійшли до складу району внаслідок адміністративно-територіальної реформи.

До порядку денного наради було внесено три питання, що стосувались життєдіяльності

За повідомленням Уманської районної ради, її голова Віталій Олійник провів пленарне засідання сесії, у якому взяли участь депутат обласної ради Інна Добрянська, голови територіальних громад та керівники закладів охорони здоров’я новоутвореного Уманського району, керівники структурних підрозділів РДА, працівники виконавчого апарату районної ради, представники ЗМІ.