З досвіду роботи місцевих рад області

Як інформують  у Шполянській ОТГ, вже третій рік поспіль  об’єднана міська громада виділяє кошти із місцевого бюджету на виконання  міської Програми забезпечення учасників АТО житлом, розробленої за участі Черкаського регіонального управління Держмолодьжитла.

Основним питанням тридцять другої сесії Золотоніської районної ради став звіт голови Золотоніської районної ради про свою діяльність за період з листопада 2018 по листопад 2019 року.

Попередньо текст звіту було оприлюднено на сайті районної ради.

За повідомленням Маньківської районної ради, її голова Світлана Лещенко провела засідання сорок першої сесії районної ради сьомого скликання.

Як інформують у Лисянській ОТГ, минулого тижня, в рамках реалізації проєкту «Придбання спецтехніки для комунального підприємства «Благоустрій»», затвердженої Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, за кошти державної субвенції на розвиток інфраструктури, автопарк комунального господарства поповнився двома новими тракторами МТЗ – 892 з відвалами для розчистки доріг від снігу.

За повідомленням Черкаської районної ради, днями голова районної ради Олексій Собко разом із заступником голови райдержадміністрації Петром Коренюком провели нараду з сільськими головами та головами об’єднаних територіальних громад
Знаючи щорічні проблеми із запуском газових котелень та постійними всезростаючими затратними вимогами до їх оснащення, Володимир Кучер і цьогоріч запропонував кільком закладам соціальної сфери послідувати позитивному прикладу попередників. Тому разом з представниками теплопостачальної компанії оглянув низку потенційних об’єктів районної комунальної власності.
За повідомленням Руськополянської ОТГ Черкаського району, жителі вирішили власноруч прикрасити новорічну ялинку. З цією метою відкрито «Новорічну майстерню іграшок», де кожен охочий може приєднатися та виготовити індивідуально оригінальну новорічну іграшку, яка згодом прикрашатиме головну ялинку громади.
За повідомленням Корсунь-Шевченківської районної ради, її голова Валерій Заболотній провів сорок четверту сесію районної ради сьомого скликання.На розгляд сесії було подано 46 питань, які відповідно до Регламенту районної ради, попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та президії районної ради.
За повідомленням Драбівської районної ради,  на базі Погребської сільської ради проведено виїзний короткостроковий тематичний семінар для бухгалтерів сільських рад та об’єднаних територіальних громад.
20 листопада 2019 року проведено загальні збори повноважних представників регіонального відділення Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад» у Черкаській області.