З досвіду роботи місцевих рад області

Днями село Добра гостинно зустріло делегацію Маньківської районної ради на чолі з її головою Світланою Лещенко в рамках проведення «Дня ради».

Як інформують у Шполянській ОТГ, на свята – Дня захисника України, Дня Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці у Шполі урочисто відкрили пам’ятник учасникам бойових дій на Сході України.
За повідомленням Золотоніської районної ради, проведено пленарне засідання 31-ої сесії районної ради. Вів його голова райради Валерій Саранча. Подані до порядку денного питання попередньо були розглянуті постійними депутатськими комісіями.

Чигиринська  міська рада стала переможцем в обласному конкурсному  відборі природоохоронних проектів та заходів.

Як результат, громада придбала новий трактор ХТЗ – 150К-09.172.00 з відвалом бульдозерним гідроповоротним.

Як повідомляють у Єрківській ОТГ, у селі Радчиха, що належить до об’єднаної громади, за рахунок коштів місцевого бюджету провели поточний ремонт частини вулиці Ковпака та провулку Серьогіна. Селищний голова Леонід Польовий каже, що на ці дві вулиці в цілому десь використано 400 тисяч гривень.
Як інформують у Драбівській районній раді, днями голова районної ради Володимир Дзега провів нараду із головами місцевих рад за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Володимира Лободи, заступника головного редактора приватного підприємства «Редакція газети «Драбівщина» Тамари Комнатної керівників підприємств, установ та організацій району.
Як інформують у Шполянській районній раді, заступник голови Лідія Татарина провела тридцять восьму позачергову сесію районної ради. До порядку денного сесії було подано 20 питань. Основна кількість їх стосувалася комунального некомерційного підприємства «Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків»
Запропоновані до розгляду на сесії районної ради питання було обговорено на засіданнях постійних комісій районної ради і на президії районної ради. В цілому до порядку денного сесії було внесено 11 питань.

В селі Нетеребка Набутівської ОТГ відбулась консультаційна зустріч із розробки нормативно-правових документів необхідних для запровадження Громадського бюджету.

Днями голова Тальнівської районної ради Валентина Любомська провела робочу нараду щодо подальшого утримання та реконструкції відомого в районі лісопарку – пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Тальнівський».