З досвіду роботи місцевих рад області

Попри те, що Набутівській об’єднаній територіальній громаді Корсунь-Шевченківського району дісталось чимало об’єктів медицини, освіти, культури, громаді вдається не просто підтримувати їх на належному рівні, але й ремонтувати, покращувати, осучаснювати. Крім ремонтів, появи нових доріг та вуличного освітлення, Набутівська ОТГ відкриває нові об’єкти – відразу три їх з’явиться цього року.
Нова книга – це навчальний посібник, в якому представлено найкращі зразки поезії відомих та малознаних поетів Уманщини. Ці матеріали можуть бути використані вчителями на уроках літератури рідного краю та при підготовці до різних заходів гуманітарного спрямування.
Територія проведення заходів була поділена на сектори, щоб ніхто один одному не заважав. Окремо фотозона «Я люблю Тальне», поруч – майстер-класи і аквагрим для діток. Для зручності глядачів, окрім лавок – тюки з соломою. Вже традиційно, провели шаховий турнір та турнір з міні-футболу «Пам’яті героїв». Водночас, у Тальнівському музеї історії відкрили відразу дві виставки.Та чи не найбільше тальнівчани чекали святкового концерту.
Як повідомляють в Набутівській ОТГ,  на сьогодні у населених пунктах громади  працюють дві амбулаторії та сім ФАПів. Сьогодні триває завершення будівництва в амбулаторії в селі Набутів, що є центром ОТГ. Найближчим часом чекають відкриття цієї амбулаторії.
Основне із питань – ухвалення змін до районного бюджету на 2019 рік. З цією метою депутати районної ради заслухали інформацію головного спеціаліста відділу з планування бюджету та фінансування установ бюджетної сфери фінансового управління райдержадміністрації Тамари Мельник.

Кожний населений пункт має свої традиції та історію. А найкращим приводом згадати її, пошанувати поважних людей, поділитися здобутками або просто поспілкуватися є відзначення Дня села.

Кожне місто чи село має свою давню історію, традиції та звичаї. Село Матусів є тим населеним пунктом Шполянського району, минуле якого багате і цікаве, а традиції та звичаї предків передаються з покоління в покоління. Свій День народження село відзначає 14 серпня на християнське свято Маковія. Багато гостей прибуло цього дня до Матусова із сусідніх сіл: Станіславчика, Сигнаївки, Мар’янівки, Буртів, Куцівки, Надточаївки, Іскреного, Носачева, Ротмистрівки, Лебедина та з міста Шполи.
З метою підвищення рівня медичного обслуговування населення, розширення можливостей щодо його доступності та якості, ефективного використання кадрового потенціалу, підвищення ефективності використання бюджетних коштів, враховуючи вимоги законодавства України, на пленарному засіданні було прийнято рішення про реорганізацію Катеринопільської центральної районної лікарні шляхом перетворення її у комунальне некомерційне підприємство «Катеринопільська  центральна районна лікарня».
На Уманщині поряд із розвитком соціальної інфраструктури приділяється також увага іншим, не менш важливим об’єктам, що мають особливе значення для мешканців територіальних громад.

Минулими вихідними у селі Красенівка Чорнобаївського району відбулося Всеукраїнське свято богатирської сили на призи пам’яті Івана Максимовича Піддубного. На захід з’їхалися спортсмени з різних куточків України, щоб позмагатися між собою.