З досвіду роботи місцевих рад області

21 червня 2019 року голова районної ради Оксана Супрунець провела чергову 44 сесію районної ради. У її роботі взяли участь голова райдержадміністрації Євгеній Данченко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники районних відомств та установ, очільники сільських громад, керівники правоохоронних органів, представники місцевих засобів масової інформації.

Минулими вихідними у с. Шевченкове Звенигородського району, на батьківщині Кобзаря, проведено черговий щорічний мистецький фестиваль юних талантів пензля і слова «Тараса пензлі оживають». Метою проведення мальовничо-літературного свята є виявлення талановитої молоді, підтримка обдарованих дітей та патріотичне виховання підростаючого покоління.
За повідомленням Городищенської районної ради, заступник голови районної ради Микола Панчишин провів пленарне засідання чергової сесії. У її роботі взяли участь голова Городищенської районної державної адміністрації Василь Скринник, начальник Городищенського відділення Національної поліції, керівники районних служб, структурних підрозділів райдержадміністрації, комунальних установ, голови територіальних громад району, представники засобів масової інформації
Ліплявська громада взяла участь у конкурсі «Час діяти: Екодовкілля – в громади». Заплановано реалізувати проект «Клумба-лабіринт» для активного відпочинку учнів та працівників комунального закладу «Ліплявський НВК І-ІІІ ступенів» на території Ліплявського НВК, у межах якого буде облаштовано зелений лабіринт із декоративних насаджень та місця для відпочинку.
Керівництво громади націлене на забезпечення технікою місцевого комунального господарства, підвезення дітей до навчальних закладів з с. Попівка, де школу було реорганізовано, та стану доріг. Вже з червня, повідомляє голова ОТГ, належним чином запрацює комунгосп, приступивши до вивезення побутових відходів спочатку з с. Водяники, а потому з сіл Чижівка, Попівка та Кобиляки. Щодо підвезення дітей з с. Попівка, то до початку навчального року заплановано придбати шкільний автобус на 30 місць.
За повідомленням Тальнівської районної ради, під головуванням депутата районної ради Валентини Любомської проведено засідання 33-ої сесії сьомого скликання. В її роботі взяли участь депутат обласної ради Володимир Копійченко, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Гречка, начальники відділів, управлінь райдержадміністрації, сільські голови, керівники територіальних органів виконавчої влади, представники громадських організацій та засобів масової інформації району.
Одразу дві компанії, що займаються «зеленою» енергетикою, виявили бажання встановити поля сонячних батарей у Єрківській ОТГ. Наразі відбуваються узгоджувальні процедури, виготовляється документація стосовно встановлення цими компаніями батарей на площах 7,7 та 80 гектарів, відповідно. Громада отримає не лише нові робочі місця для наших людей, але й можливості розбудови інфраструктури ОТГ за рахунок дольової участі цих компаній у розвитку населених пунктів громади.
На сходці жителі с. Вербівка розглядали два варіанти: приєднання до Єрок та Катеринополя. Напередодні більшість мешканців схилялись до думки, що слід віддати перевагу багатшій Єрківській ОТГ. Люди навіть підписи збирали за таке об’єднання. Однак вагомим фактором при остаточному виборі зіграло те, що єрківчани проігнорували вербовецьку сходку. Не приїхав ні голова Єрківської ОТГ Леонід Польовий, ні секретар громади, ні староста Радчихи, якого довго очікували.
Міський голова Кам’янки Володимир Тірон з командою однодумців ОТГ розпочали свою діяльність із втілення в життя багатьох задумів. Серед них - перетворення унікальної пам’ятки природи місцевого значення — Тясминського каньйону — на привабливий об’єкт рекреації та туризму. Цей задум, як і низка інших, вже реалізуються.
У ході роботи депутати внесли зміни до Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Драбівському районі на 2016-2020 роки; затвердили Статут комунального підприємства «Драбівські теплові мережі» у новій редакції, прийняли позитивне рішення з низки інших питань, серед яких щодо проектів землеустрою із встановлення меж адміністративно-територіального утворення сіл.