З досвіду роботи місцевих рад області

Народні обранці заслухали інформацію про роботу комісії з перевірки окремих питань діяльності КНП...
Відповідне рішення було ухвалено в ході останнього засідання виконавчим комітетом...
Працівники КП «Благоустрій» розпочали перший етап боротьби із бур’яном-алергеном — амброзією. Алергенний бур’ян почали обробляти...

За інформацією Степанецької ОТГ, завдяки камерам відеоспостереження, які встановленні на території населених пунктів громади, вдалося викрити групу зловмисників, які працювали на території декількох районів.

За повідомленням Балаклеївської ОТГ, розпочато роботи з  відновлення унікального історичного об’єкту – сторічного вітряка.

Як інформують в Уманській районній раді, днями її голова Оксана Супрунець здійснила виїзд у села Антонівка та Посухівка, де...

За повідомленням Корсунь-Шевченківської районної ради, її голова Валерій Заболотній провів пленарне засідання 49-ї сесії  сьомого скликання, у роботі якої взяли участь керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівники окремих підприємств, установ і організацій району, представники засобів масової інформації.

З нагоди Дня Конституції у Балаклеївській ОТГ відбулася спортивна подія, що вже стала традицією – на вшанування пам’яті мужнього воїна, який у мирні дні відстоював на футбольних полях честь рідної Балаклеї, а шість років тому виступив на захист незалежності України проти російського агресора і віддав життя – Євгена Войцеховського, проведено футбольний турнір.

Голова Валентина Любомська 26 червня 2020 року провела пленарне засідання 41-ї сесії районної ради.

Як інформують у Лип’янській ОТГ, громада розвиває і розширює надання комунальних послуг. На початку року тут було придбано трактор з плугами, косарками та іншими необхідними обладнанням та пристроями, які застосовують для проведення в населених пунктах громади різноманітних комунальних робіт. Придбано техніку було за рахунок інфраструктурної субвенції та співфінансування з місцевого бюджету.