Телефонний код - 0-4738
Драбівська районна рада
Голова районної ради – Дзега Володимир Дмитрович, тел.: (04738) 30-2-53, 30-5-23
Заступник голови районної ради – Богославець Тетяна Володимирівна, тел.: (04738) 30-5-43
Органи місцевого самоврядування
Назва ради та населеного пункту, що входить до ради | ПІБ міського, селищного, сільського голови | Телефон |
Безбородьківська сільська рада | Горонович Катерина | 92-6-31 |
с. Безбородьки | Миколаївна | |
Бирлівська сільська рада | Тарасенко Володимир | 95-2-31 |
с. Бирлівка | Григорович | |
с. Перше Травня | ||
Білоусівська сільська рада | Левченко Сергій Васильович | 93-3-44 |
с. Білоусівка | ||
Демківська сільська рада | Печеник Ганна Григорівна | 96-2-31 |
с. Демки | ||
с. Новомиколаївка | ||
Драбове-Барятинська сільська рада | Жадан Віра Іванівна | 95-4-95 |
с-ще Драбове-Барятинське | ||
Жорнокльовівська сільська рада | Миколаєнко Григорій | 90-4-31 |
с. Жорнокльови | Михайлович | |
Золотоношківська сільська рада | Харченко Олександр | 93-7-31 |
с. Золотоношка | Васильович | |
Кантакузівська сільська рада | Крикун Олександр | 94-2-42 |
с. Кантакузівка | Володимирович | |
Ковалівська сільська рада | Черниш Андрій Іванович | 94-5-31 |
с. Ковалівка | ||
с. Гречанівка | ||
Коломицька сільська рада | Гулий Сергій Іванович | 98-4-31 |
с. Коломиці | ||
Кононівська сільська рада | Ярош Ольга Іванівна | 97-7-31 |
с. Кононівка | ||
с-ще Кононівка | ||
Криштопівська сільська рада | Богославець Григорій | 94-4-31 |
с. Криштопівка | Тарасович | |
Митлашівська сільська рада | Скирда Микола | 98-2-31 |
с. Митлашівка | Олександрович | |
с. Козаче | ||
с. Олімпіадівка | ||
Мойсівська сільська рада | Щербина Світлана | 92-3-31 |
с. Мойсівка | Миколаївна | |
Нехайківська сільська рада | Петренко Сергій Васильович | 90-2-22 |
с. Нехайки | ||
с. Привітне | ||
Остапівська сільська рада | Чечот Юхим Григорович | 91-6-31 |
с. Остапівка | ||
с. Ковтунівка | ||
Перервинцівська сільська рада | Івко Петро Петрович | 91-7-42 |
с.Перервинці | ||
с-ще Козорізи | ||
Погребська сільська рада | Приймак Сергій | 98-7-31 |
с. Погреби | Володимирович | |
с-ще Бондарівка | ||
с. Гай | ||
Свічківська сільська рада | Давиденко Віктор | 99-2-31 |
с. Свічківка | Михайлович | |
с. Хомівщина | ||
Степанівська сільська рада | Деркач Василь | 94-7-42 |
с. Степанівка | Олександрович | |
Шрамківська сільська рада | Куля Анатолій Анатолійович | 99-5-42 |
с. Шрамківка | ||
с-ще. Вишневе | ||
Яворівська сільська рада | Латиш Сергій | 97-4-31 |
с. Яворівка | Олександрович | |
с-ще Червона Дача | ||
Об'єднані територіальні громади |
||
Великохутірська сільська рада | Шинкаренко Ніна | 96-6-31, |
с. Великий Хутір | Олександрівна | 96-4-31 |
с. Рождественське | ||
с-ще Ашанівка | ||
с-ще Рецюківщина | ||
Драбівська селищна рада | Хмара Василь Іванович | 30-6-90 |
смт Драбів | ||
с. Левченкове | ||
с. Тополі | ||
Зорівська сільська рада (на території Золотоніського та Драбівського районів) | Гунько Юрій Федорович | 2-01-46 |
с. Богданівка | ||
с. Вершина-Згарська | ||
с. Мехедівка | ||
с-ще Квітневе | ||
Михайлівська сільська рада | Донець Андрій Григорович | 97-2-31 |
с. Михайлівка | ||
с. Бойківщина | ||
с. Павлівщина | ||
Плешканівська сільська рада (на території Золотоніського та Драбівського районів) | Івахова Наталія Володимирівна | 74-92-22 |
с. Безпальче |