Громади Черкащини переймали досвід у Біловодській ОТГ

01 серпня 2019, 15:41

Днями відбувся навчальний візит делегації громад Черкаської та Дніпропетровської областей до Біловодської ОТГ в рамках проекту U-LEAD з Європою «Підтримка децентралізації в Україні». Організатором зустрічі виступив Центр розвитку місцевого самоврядування (Луганський відокремлений підрозділ). Метою візиту було вивчення досвіду Луганської області щодо реалізації проектів місцевого розвитку на основі партнерства зацікавлених організацій. 

Керівництво Біловодської селищної ради гостинно зустріло гостей та підготувало насичену програму. Так, спочатку гості переглянули вичерпну відео-презентацію досвіду роботи Біловодської ОТГ за напрямками активізації громадськості, залучення інвестиційних коштів та участі в проектах міжнародної технічної допомоги, яку підготувала начальник управління економічного розвитку і торгівлі Олена Шилобрид.

Після перегляду презентації делегація оглянула один з яскравих прикладів втілення проектів місцевого розвитку – відвідала КНП «Біловодська багатопрофільна лікарня», де її директор Роман Чередниченко ознайомив гостей з комплексним підходом до забезпечення належних умов надання медичних послуг закладом ІІ рівня, залученням грантових та бюджетних коштів для оснащення закладу сучасним високотехнологічним медичним обладнанням. Наприклад, під час екскурсії гості мали змогу здати клінічний аналіз крові і отримати результат вже за хвилину.

По завершенню навчального візиту голова Медведівської громади Олексій Лавріненко та голова Бужанської громади Валентина Стадник зазначили, що такі візити є надзвичайно корисними для здобуття нового досвіду. Зокрема, обох очільників громад вразили кількість проектів розвитку, підготовлених  ОТГ Луганщини та їх якість – і це надихає створювати власні проекти, що розвиватимуть громаду -  та втілювати їх у життя для розквіту власних ОТГ.

На згадку про привітну Біловодщину господарі вручили пам’ятні сувеніри, що працівники селищної ради та виконавчого комітету виготовили власноруч.


Виконавчий апарат обласної ради