Депутати стурбовані ситуацією із захворюванням на коронавірусну хворобу

12 жовтня 2020, 09:13

9 жовтня 2020 року голова районної ради Валентина Любомська провела пленарне засідання 43-ї сесії Тальнівської районної рад.

На початку присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять патріотів України, які віддали своє життя за свободу і незалежність України в ході проведення АТО і Операції Об'єднаних сил та пам'ять колеги – депутата Тальнівської районної ради, справжнього хлібороба Скіченка Миколи Дмитровича, серце якого  перестало битися у ці дні кілька років тому.

Потім голова районної ради Валентина Любомська спільно із головою райдержадміністрації Олександром Цимбалом вручили Почесні грамоти Черкаської обласної ради Тальянківському сільському голові Івану Шилкіну, депутату обласної ради Володимиру Копійченку та Вітальну адресу районної ради та районної державної адміністрації Лащівському сільському голові Тамілі Дворніковій.

Окрім того, Валентина Любомська привітала депутата районної ради Олену Карпенко, яка відзначила свій день народження у міжсесійний період.

Потім депутати розпочали розгляд питань порядку денного. Одним із перших ухвалили рішення про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік, з якими присутніх ознайомила начальниця фінансового управління райдержадміністрації  Наталія Шпичак.

Також депутати підтримали внесення змін до фінансових планів на 2020 рік комунальних некомерційних підприємств «Тальнівська центральна районна лікарня» та «Тальнівський центр первинної медико-санітарної допомоги» та затвердили план розвитку комунального некомерційного підприємства «Тальнівська центральна районна лікарня».

Ухвалено кілька рішень, що стосуються комунального майна: про безоплатну передачу зі спільної власності територіальних громад сіл та міста Тальнівського району майнових прав юридичних осіб - комунальних некомерційних підприємств  «Тальнівська центральна районна лікарня» і «Тальнівський центр первинної медико-санітарної допомоги», їх нерухомого, рухомого майна та інших необоротних активів  у комунальну  власність  Тальнівської об’єднаної територіальної громади; про передачу інших цілісних майнових комплексів, будівель із спільної власності територіальних громад сіл та міста Тальнівського району до комунальної власності Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади.

Затверджено ліквідаційний баланс Кобриновогребельського закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Ромашка» Тальнівської районної ради; передавальний акт Тальнівського районного методичного кабінету, а також Звіт про незалежну оцінку об’єкта комунальної власності адміністративної будівлі з підвалом.

Депутати підтримали рішення про укладання договору оренди з Черкаською дирекцією АТ «Укрпошта» на частину приміщення будівлі гаражів, які є об’єктом спільної власності територіальних громад сіл та міста Тальнівського району.

Також надано в оренду частину адміністративної будівлі, що належить до спільної власності територіальних громад сіл та міста Тальнівського району, без проведення аукціону для розміщення Тальнівської районної державної адміністрації, фінансового управління райдержадміністрації, відділу освіти райдержадміністрації та Центрального міжрегіонального правління Міністерства юстиції.

На сесії було прийнято рішення про призначення шляхом укладання контракту Тетяни Михайлової директоркою комунальної установи «Тальнівський центр професійного розвитку педагогічних працівників».

Далі голова районної державної адміністрації Олександр Цимбал, депутатка районної ради, завідувачка педіатричним відділенням КНП «Тальнівська ЦРЛ», голова профспілки медичних працівників Олександра Назарук та заступниця директора КНП «Тальнівський ЦПМСД» Наталія Тимченко проінформували депутатів про ситуацію в районі із захворюванням на коронавірусну хворобу та стан надання медичними закладами допомоги хворим.

На завершення сесії голова районної ради Валентина Любомська проінформувала присутніх про реагування на звернення депутатів районної ради та подякувала депутатам і всім учасникам пленарного засідання за плідну і конструктивну роботу.


Виконавчий апарат обласної ради


Source URL: http://oblradack.gov.ua/deputati-sturbovani-situacieyu-iz-zakhvoryuvannyam-na-koronavirusnu-khvorobu