Нагороджено переможців конкурсу на кращі ідеї екопереробки відходів

16 жовтня 2020, 10:29

Як інформують у Степанецькій ОТГ, садовим та городнім реманентом нагородили четверо переможців конкурсу на кращий компостер – громада оголосила його у рамках проекту «Не пали - компостуй!».

Як зазначив головний спеціаліст відділу економіки та інвестицій Іван Степанець, результати проекту – варіанти кращих компостерів екологічного вирішення проблеми побутових відходів, буде поширено через інформаційний вісник громади. Аби мешканці зрозуміли, що такий спосіб утилізації є простим і корисним, адже в результаті компостування вони отримують сировину для виготовлення якісного добрива для свого городу.

Проект «Не пали - компостуй!» став переможцем конкурсу мікрогрантів «Час діяти», благодійного фонду «МХП-Громаді». Це 15-й проект, у якому бере участь або самостійно реалізує громада.

- У рамках проекту закуплено також додаткові контейнери для роздільного збору  побутових відходів на території громади, - констатував голова Степанецької ОТГ Олександр Яременко.  – Громада уже давно проводить сортування відходів, у нас є окремі контейнери під скло, пластик  та органіку. У всіх 17 селах встановлено баки для ТВП (їх 198), 19 контейнерів для збору пластикової тари та 5 баків (поки що) під скляні відходи. Ми вбачаємо у цьому не лише можливість меншого засмічування території громади, але й виховування, зокрема – у дітей та молоді – екологічного ставлення до довкілля.


Виконавчий апарат обласної ради


Source URL: http://oblradack.gov.ua/nagorodzheno-peremozhciv-konkursu-na-kraschi-idei-ekopererobki-vidkhodiv