Стартував онлайн-фестиваль ватр-представлень Всеукраїнської гри «Джура»

16 жовтня 2020, 12:09

За повідомленням обласного Центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради, символічно у День захисника України, День українського козацтва на Черкащині стартував обласний онлайн-фестиваль ватр-представлень Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), який триватиме до 30 жовтня.

Зазвичай, організатором фестивалю виступає Черкаський обласний Центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради. Учасниками фестивалю є 690 джур із закладів середньої, позашкільної та професійної освіти області. Рої старшої та середньої вікових груп презентують ватру «Слава Героям», яка за змістом відповідає темам Української революції 1917-1921 років, українського козацтва, сучасної історії, видатних особистостей визвольних змагань за українську соборну державність.  

Підтримати учасників фестивалю та подивитися відео творчо-мистецького звіту рою «Слава Героям» можна у соціальній мережі Facebook за хештегом #dzhura_2021 #ОЦТКІЕ_Черкаси.

До слова, саме 14 жовтня розпочався новий сезон Всеукраїнської гри «Джура» - 2021. Тож ми вітаємо всіх однодумців та бажаємо нових звершень, цікавих заходів, поруч вірних друзів та неймовірних миттєвостей у грі «Джура-2021»!


Виконавчий апарат обласної ради


Source URL: http://oblradack.gov.ua/startuvav-onlayn-festival-vatr-predstavlen-vseukrainskoi-gri-dzhura