Депутати виділили кошти на заходи з ліквідації поширення коронавірусу

23 жовтня 2020, 11:38

22 жовтня 2020 року дотриманням карантинних вимог відбулася позачергова шістдесят третя сесія районної ради.

Необхідність проведення сесії була викликана терміновою потребою виділення коштів районного бюджету на заходи з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 та розгортання на базі районної лікарні відділення з прийому пацієнтів з цією небезпечною хворобою.

Відповідно до регламенту районної ради перед пленарним засіданням було проведено спільне засідання постійних комісій. Вів сесію голова районної ради Володимир Грошев.

На постійних комісіях депутати визначились щодо звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2020 року, із сумами виплати одноразової грошової допомоги двом жителям району, які звернулись з приводу проведення дороговартісного лікування. Погодили внесення відповідних змін до районного бюджету, у тому числі і суму виділених коштів на розгортання відділення з лікування хворих на коронавірус.

У зв’язку з реформуванням адміністративно-територіального устрою з ініціативи керівників некомерційних комунальних закладів та згідно з рішеннями сільських рад було розглянуто питання щодо безоплатної передачі юридичних осіб із спільної власності сіл району у комунальну власність Балаклеївської та Тернівської об’єднаних громад. Бурхливого обговорення зазнали внесені до порядку денного питання щодо майна районної комунальної власності.

За рекомендаціями постійних комісій на розгляд пленарного засідання було внесено 13 питань порядку денного. І хоча до двох питань, що стосувались майна районної комунальної власності, депутати повертались повторно, з усіх питань порядку денного було прийнято позитивні рішення.

Так, внесено зміни до районного бюджету, надано грошові допомоги, затверджено звіт про виконання районного бюджету. Юридичні особи – комунальне некомерційне підприємство «Смілянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» та «Інклюзивно-ресурсний центр» Смілянської районної ради  передано у комунальну власність Тернівської сільської ради; КНП «Смілянська багатопрофільна лікарня» - у комунальну власність Балаклеївської сільської ради.

Також КНП «Смілянський районний центр ПМСД» передано три легкові службові автомобілі для забезпечення роботи чотирьох мобільних бригад, що працюють з COVID-19, та комп’ютерну техніку і офісні меблі. Надано офісні меблі у позику Громадській спілці «Смілянська спілка ветеранів та інвалідів АТО».

Зі спільної власності сіл району за зверненням Тернівської сільської ради у її комунальну власність передано Пастирську загальноосвітню школу.

У ході пленарного засідання до порядку денного було внесено та позитивно розглянуто аналогічні питання щодо передачі майнових комплексів загальноосвітніх шкіл, що розташовані у селах, які приєднуються до Балаклеївської та Березняківської сільських рад.

З огляду на те, що це була, вочевидь, остання сесія районної ради сьомого скликання, голова районної державної адміністрації Валерія Бандурко подякувала присутнім на сесії депутатам за конструктивну і плідну депутатську діяльність на користь Смілянського району. Також  слова вдячності за спільну роботу до депутатів і керівників районної державної адміністрації висловив голова районної ради Володимир Грошев.


Виконавчий апарат обласної ради


Source URL: http://oblradack.gov.ua/deputati-vidilili-koshti-na-zakhodi-z-likvidacii-poshirennya-koronavirusu