Педагоги комунального закладу взяли участь в екологічному тренінгу в Києві

04 листопада 2019, 10:57

Згідно плану семінарів-практикумів для педагогічних працівників закладів позашкільної освіти Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді проводить цикл екологічних тренінгів з моніторингу стану навколишнього природного середовища.

Перший тренінг з цього циклу «Моніторингові дослідження біологічного різноманіття: флора та фауна» пройшов у м. Києві 29-31 жовтня 2019 року на базі Національного еколого-натуралістичного центру, учасниками якого стали педагоги комунального закладу «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими учнями Черкаської обласної ради»: заступник директора з навчально-виховної роботи Валентина Баданюк та завідуюча методичного відділу Ніна Іващенко.

Учасниками тренінгу були вчителі природничих дисциплін закладів загальної середньої освіти, завідуючі відділами екології, методисти та керівники творчих учнівських об’єднань екологічного напряму закладів позашкільної освіти з різних областей.

Тренінг відкрив та привітав педагогів директор НЕНЦ, доктор педагогічних наук, професор Володимир Вербицький. Він окреслив завдання, що стоять перед педагогами в умовах нової української школи, та наголосив на нових напрямах діяльності закладів позашкільної освіти, й насамперед, в діяльності Національного еколого-натуралістичного центру.

У Національному науково-природничому музеї НАН України педагоги ознайомились зі світовим різноманіттям рослинного і тваринного світу. Науково-пізнавальною, цікавою та захоплюючою була екскурсія від директора ботанічного музею ННПМ НАН України, доктора біологічних наук Валерія Новосада.

Для проведення зі школярами практичних робіт з дослідження біологічного різноманіття рослинного і тваринного світу в регіонах педагоги отримали означені методики в електронному вигляді та інтернет-ресурси для ботанічних і зоологічних досліджень.

Після завершення тренінгу усім його учасникам були видані відповідні сертифікати.


Виконавчий апарат обласної ради