Перший заступник голови обласної ради взяв участь у позачерговому засіданні антирейдерського штабу

02 серпня 2019, 14:45

Сьогодні проведено позачергове засідання регіональної робочої групи з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств, у зв’язку зі зверненням засновника СТОВ «МТС-МОРАЛ». Вів його перший заступник голови облдержадміністрації Тарас Висоцький.

Участь у засіданні взяли перший заступник голови обласної ради, заступник керівника робочої групи Валентин Тарасенко та представники Головного територіального управління юстиції у Черкаській області, Головного управління національної поліції в Черкаській області, структурних підрозділів облдержадміністрації.

Основне питання, яке розглядали члени робочої групи – повторне звернення засновника сільськогосподарського товариства «МТС-МОРАЛ» із Звенигородщини Рябенького Андрія Самуїловича щодо державної реєстрації змін до відомостей про СТОВ «МТС-Морал», що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, а саме: зміна складу засновників цього товариства.

За результатfми розгляду, заявнику рекомендовано дочекатися висновку Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Міністерства юстиції України. На підставі висновку, у разі задоволення скарги, звернутися з рішенням суду до державного реєстраnора щодо заборони вчинення реєстраційних дій.


Виконавчий апарат обласної ради