Проведено семінар-практикум для педагогів закладів позашкільної освіти

18 листопада 2019, 09:40

За повідомленням комунального закладу «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими Черкаської обласної ради», на його базі проведено обласний семінар-практикум для керівників гуртків художньо-естетичного напрямку на тему «Шляхи вдосконалення професійної майстерності педагогів у закладах позашкільної освіти». 

У семінарі-практикумі взяли участь 35 педагогічних працівників закладів позашкільної освіти із 12 районів та 5 об’єднаних територіальних громад Черкаської області.

Питання вдосконалення педагогічної майстерності педагогів закладів позашкільної освіти висвітила Людмила Давиденко, директор комунального закладу «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради». Педагогічні працівники цього закладу провели цікаві майстер-класи для керівників гуртків художньо-естетичного напрямку:

Ірина Снісаренко,  керівник гуртка паперопластики   «Витинанка» провела

майстер-клас по виготовленню  листівки в техніці кавового розпису;

Наталія Смицька, керівник ізостудії «Палітра» познайомила учасників семінару-практикуму з технікою «Стемпінг» в образотворчому мистецтві.

«Лайфхаки для продуктивних і цікавих занять гуртків образотворчого мистецтва» представила Олена Омельчук, керівник ізостудії «Чарівний пензлик» Уманського міського  центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

Завершився семінар-практикум в Черкаському художньому музеї, де педагогічні працівники оглянули виставку робіт Данила Нарбута  та отримали Сертифікати учасників семінару.

 


Виконавчий апарат обласної ради