Конкурсні комісії визначилися з переможцями на зайняття посад директорів комунальних закладів освіти

05 листопада 2019, 17:25

5 листопада 2019 року під головуванням першого заступника голови обласної ради Валентина Тарасенка як голови комісії з визначення кандидатур на вакантні посади керівників комунальних підприємств, закладів та установ продовжили проводити засідання, на яких визначали переможців.

Цього дня заслуховували кандидатів на посади директорів Шевченківської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради та комунального закладу «Бабанська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради».

До участі в конкурсі на посаду директора Шевченківської спеціалізованої ЗОШ-інтернату з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради відповідну заяву і документи подала Оксана Грицай, яка понад 24 роки працює в цьому навчальному закладі.

Відповідно до вимог конкурсу, Оксана Дмитрівна має відповідну вищу освіту та значний стаж педагогічної роботи.

Як і передбачають умови конкурсу, кандидат на посаду презентувала членам комісії програму своїх дій щодо подальшого розвитку навчального закладу.

За результатами обговорення та голосування члени комісії вирішили кандидатуру Оксани Грицай рекомендувати сесії обласної ради для призначення на посаду директора.

На наступному засіданні комісія розглядала кандидатуру Олени Сельодкіної на посаду директора комунального закладу «Бабанська спеціальна ЗОШ-інтернат І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради».

Олена Григорівна закінчила Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова. Має загальний трудовий стаж понад 28 років. Понад 19 років працює в комунальному закладі, в тому числі понад 7 років – заступником директора з навчальної роботи. З червня 2019 року виконує обов’язки директора комунального закладу.

Заслухавши презентацію щодо подальшого розвитку навчального закладу, члени комісії також вирішили кандидатуру Олени Сельодкіної рекомендувати сесії обласної ради для призначення на посаду керівника.


Виконавчий апарат обласної ради