Волонтери з Драбівщини відвідали захисників-земляків у зоні військових дій

08 січня 2020, 17:32

Напередодні Різдвяних свят волонтерська група в складі О.Каюка, В.Дзеги, В.Осадчого, М.Гриценка відправилися в зону військових дій до захисників-земляків.

Поїздка відбулася завдяки активній участі жителів Драбівщини, зокрема: Кантакузівської сільської ради та Кантакузівського НВК, Драбівського НВК, Демківської сільської ради та Демківської ЗОШ, Свічківської сільської ради та Свічківського НВК, Білоусівської сільської ради та Білоусівського НВК, Митлашівської сільської ради та Митлашівського НВК, Степанівської сільської ради та Степанівської ЗОШ, Шрамківської сільської ради та Шрамківської ЗОШ, Мойсівської сільської ради, Погребської сільської ради та Погребської ЗОШ, Золотоношківської сільської ради та Золотоношківської ЗОШ, Драбівської районної ради, Михайлівської та Зорівської сільських рад. Саме жителі цих громад передали землякам-оборонцям домашню консервацію, засоби особистої гігієни, предмети побутової хімії, домашню випічку, сувенірну продукцію, листівки тощо.

Депутати районної ради О. В. Оробченко і В. А. Шинкаренко надали нашим захисникам продукти – сало і м'ясо.

Допомогли з пальним для поїздки підприємці О.М.Грицаченко, С. А. Тупіцький, В. А. Шинкаренко, М. Г.Чабан, В. С. Чугуєвець.

Не залишились осторонь і інші приватні підприємці: В. Запорожець, який подарував нашим хлопцям телевізор, А. Куць, В. Огреба, П. Шурубура та А. Пузик – за сприяння яких було закуплено необхідні побутові речі для захисників. Допомогли з коштами на придбання ліків, одягу В. Троцька, О. Петренко, Р. Яровенко, В. Касян та В. Просяник.

Учасники поїздки щиро дякують усім волонтерам Драбівщини за участь і надану допомогу землякам-захисникам.


Виконавчий апарат обласної ради