Оголошено конкурсний відбір на зайняття посади директора Гельмязівського психоневрологічного інтернату

18 червня 2021, 12:16

За участі заступника голови обласної ради Володимира Доманського відбулося засідання комісії з проведення конкурсного відбору претендентів на зайняття посади директора Гельмязівського психоневрологічного інтернату.

Гельмязівський психоневрологічний інтернат є стаціонарним інтернатним закладом для соціального захисту, що утворюється для тимчасового або постійного проживання/перебування осіб із стійкими інтелектуальними та/або психічними порушеннями, які за станом здоров’я потребують соціально-побутового обслуговування, надання медичної допомоги, соціальних послуг та комплексу реабілітаційних заходів і яким згідно з висновком лікарської комісії за участю лікаря-психіатра не протипоказане перебування в інтернаті.

Документи від претендентів приймаються з 18 червня до 09 липня 2021 року включно з 08.00 до 16.00 години щоденно (крім обідньої перерви з 13.00 до 13.45, суботи, неділі та святкових і неробочих днів) за адресою: кабінет 431, бульвар Т.Г. Шевченка, 185, м. Черкаси.

Із переліком необхідних документів можна ознайомитися ТУТ

Претенденти також подають конкурсні пропозиції щодо перспективного плану розвитку закладу, що містять проєкт стратегічного плану розвитку, в якому передбачаються:

1) першочерговий план реформування закладу протягом одного року;

2) заходи з виконання завдань та результати аналізу можливих ризиків, а також пропозиції щодо очікуваної динаміки поліпшення економічних та фінансових показників закладу, підвищення його конкурентоспроможності та виконання завдань, зазначених в установчих документах;

3) пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку заклад 


Виконавчий апарат обласної ради


Source URL: https://oblradack.gov.ua/ogolosheno-konkursniy-vidbir-na-zaynyattya-posadi-direktora-gelmyazivskogo-psikhonevrologichnogo