У Черкасах привітали правоохоронців із Днем Національної поліції України

02 липня 2021, 18:55

Перший заступник голови обласної ради Роман Сущенко привітав правоохоронців із Днем Національної поліції та вручив почесні грамоти Черкаської обласної ради.

- Служити людям, рятувати, ризикуючи своїм життям, здатен не кожен. Я вдячний вам за щоденну важку працю, за те, що, заступаючи на чергування, ви готові ризикувати й ціною власного життя та здоров'я зупинити злочинність. Переконаний що всі ваші зусилля спрямовані на підтримку правопорядку і для забезпечення спокою на вулицях та у домівках черкащан. Обласна рада завжди з увагою ставилася до потреб Національної поліції і так буде й надалі. Дякую за вашу службу і бажаю, щоб у ваших домівках завжди панували любов, злагода та дитячий сміх, - привітав працівників Національної поліції Роман Сущенко.

Урочистості відбулися у приміщенні Черкаського обласного академічного музично-драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка. Правоохоронців також привітав заступник голови ОДА Віктор Гусак та міський голова Анатолій Бондаренко.

Начальник Головного управління Національної поліції в Черкаській області полковник поліції Михайло Куратченко у вітальному слові подякував колективу поліції Черкащини за професіоналізм, ініціативу та сумлінне виконання службових обов’язків.

- У цей святковий день ще раз прийміть щиру подяку за вашу самовіддану працю. Нехай ваші професійні зусилля будуть нагороджені повагою і довірою кожного громадянина, а міцне здоров’я та добробут стануть непохитною основою зростання подальших професійних успіхів, - додав Куратченко.


Виконавчий апарат обласної ради


Source URL: https://oblradack.gov.ua/u-cherkasakh-privitali-pravookhoronciv-iz-dnem-nacionalnoi-policii-ukraini