Голова обласної ради із робочим візитом відвідав санаторій “Пролісок”

06 липня 2021, 14:50

Очільник обласної ради Анатолій Підгорний відвідав комунальний заклад обласний дитячий санаторій “Пролісок”, де зустрівся з колективом та обговорив основні проблемні питання діяльності та розвитку закладу.

За словами керівниці "Проліску" Ірини Бойченко, враховуючи карантинні обмеження, санаторій працює зі 100% завантаженням. За останні кілька років у будівлі проводилися ремонтні роботи, покращувалися умови перебування дітей, облаштовано соляну кімнату тощо. 

Водночас однією з основних проблем залишається - запуск басейну та придбання обладнання для повноцінної реабілітації дітей з інвалідністю. Ціна питання кількасот тисяч гривень, проте в санаторію таких коштів немає і потрібна підтримка з обласного бюджету.

- Ми вивчаємо це питання і подамо на розгляд депутатам під час “бюджетної” комісії. Окрім цього в перспективі розглядаємо також можливість перетворення санаторію на повноцінний Центр медичної реабілітації, зокрема, для дітей, які мають інвалідність або ж онкологію. У такому разі Центр матиме  змогу укласти договори з НСЗУ та отримувати за це кошти, а діти зможуть отримувати ширший спектр послуг із реабілітації,  - зауважив Анатолій Підгорний.


Виконавчий апарат обласної ради


Source URL: https://oblradack.gov.ua/golova-oblasnoi-radi-iz-robochim-vizitom-vidvidav-sanatoriy-prolisok