Співчуття з приводу смерті Володимира Багрійчука

08 липня 2021, 16:09

Черкаська обласна рада, працівники виконавчого апарату висловлюють щирі співчуття з приводу смерті депутата трьох скликань Володимира Петровича Багрійчука.

Володимир Петрович народився 10 квітня 1949 р. у місті Тальне. Вирізнявся організаторськими  здібностями, мав талант управлінця, завжди відстоював активну громадську позицію. Його вирізняла неймовірна риса характеру – бути відкритим до людей, щедрим та енергійним.Свою трудову діяльність пов’язав із роботою в органах місцевого самоврядування та державною службою.

Обирався депутатом Тальнівської районної та Черкаської обласної рад багатьох скликань. Був головою Тальнівського райвиконкому, очолював районну раду народних депутатів і Тальнівську  РДА. До виходу на пенсію працював начальником Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області.

Працюючи на керівних посадах, він зробив вагомий внесок у розбудову рідного району та області загалом. За його безпосередньої участі будувались багатоповерхові будинки, школи, дитячі садки, будинки культури, проводилася газифікація  як у місті, так і в селах району.

Нехай добрий, світлий спомин про покійного, його добрі справи назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, усіх, хто знав його, любив та шанував.


Виконавчий апарат обласної ради


Source URL: https://oblradack.gov.ua/spivchuttya-z-privodu-smerti-volodimira-bagriychuka