У Звенигородці лунали «Мелодії сердець Кобзаревого краю»
Вже вчетверте збирає у міському парку шанувальників пісні районний фестиваль «Мелодії сердець Кобзаревого краю». Це прекрасна можливість познайомитися зі справжніми місцевими авторами, бардами і виконавцями – людьми різних професій, яких проте об’єднує любов до музики й пісні. Й характерно, що з кожним роком якість та рівень проведення фестивалю постійно зростає, про що свідчать численні позитивні відгуки від його учасників та гостей.
Цьогоріч фестиваль, що проходив минулої суботи, відкрив неодноразовий його учасник, бард з Шевченкової Керелівки Вадим Прищепов, який презентував свої пісні «Житель землі» та «Пора прокидатися», наповнені глибоким філософським змістом. Проникливо звучав і романс «Спогад» на слова Олександра Олеся», виконаний ним в дуеті з Наталією Карпенко.
Ще один відомий з попередніх фестивалів виконавець Валерій Терещенко цього разу вийшов на сцену зі своїм сином Євгеном, котрий акомпонував йому на гітарі. Оплесками зустрічали учасники цього мистецького зібрання й інших вже відомих співаків. Деякі з них, щоправда, виступали вже в інших амплуа, як от Крістіна Облап, яка замість вокалу виконала на саксофоні декілька чудових мелодій.
Як і в попередні роки, на висоті цього разу був і відомий звенигородський бард Дмитро Савіцький. Його пісня-балада «Пробач мені, мамо» викликала бурхливі овації. Як і пісні «Зимові романси» та «Поцілунок».
Не залишила байдужими глядачів й композиція «Літня поляна» у виконанні Сергія Щербини, Володимира Хлівного та Сергія Волика.
Та чи не найбільше глядацьких симпатій викликав Михайло Кобеняк з Вільховця, який разом з Мариною Сіманайть та Вітою Діденко подарував слухачам українську народну пісню «Чом ти не прийшов».
Яскравих фарб додали заходу й учасники ватутінського рок- гурту «Проти правил», саксафоністка Анна Щербата з Чижівки, юні гітаристи зі Звенигородської дитячої музичної школи, інструментальний ансамбль «До-ре-ля- місс». А відома всім мелодія «Розмова зі щастям» з кінофільму «Іван Васильович змінює професію», виконана на кларнеті Олександром Надільнюком, навіть закликала до танцю наймолодших глядачів.
Кожен з виконавців-учасників цього мистецького свята отримав від голови Звенигородської районної ради Володимира Кучера, який і є ініціатором й організатором цього мистецького свята, диплом та статуетку – символ фестивалю.