Оголошено набір на програму «Молодь змінить Україну» Фонду родини Богдана ГаврилишинаІнформуємо щодо старту відбору на програму «Молодь змінить Україну» Фонду родини Богдана Гаврилишина, створену для молодих патріотичних українців, активних у громадському житті країни, які готові бути рушійною силою ефективних змін в Україні з урахуванням європейського досвіду. Програма була розроблена та започаткована Богданом Гаврилишиним у 2012 році, а з 2018 року її продовжить Фонд родини Богдана Гаврилишина.

Учасниками програми можуть стати: представники місцевих органів влади та самоврядування, громадські активісти та представники соціально-відповідального бізнесу, віком 20-35 років, активні в житті громади свого міста та готові взяти відповідальність за його подальший розвиток. Оскільки учасники в разі успішного проходження перших етапів програми матимуть змогу взяти участь у навчальній поїздці до європейської країни, бажане знання англійської мови (середній рівень).

Програма «Молодь змінить Україну» (МЗУ) відбуватиметься в три етапи:

1. Локальні школи МЗУ, які пройдуть у червні 2018 року у шести містах України: Вінниці, Тернополі, Чернігові, Черкасах, Полтаві та Запоріжжі. Учасники шкіл отримають знання по темах соціальних інновацій, в сфері державного управління та проектного менеджменту. Інтенсивне модульне навчання з поєднанням теорії, практичних кейсів та індивідуальної роботи над проектами допоможе учасникам підготувати і одразу ж реалізовувати власні ідеї місцевого розвитку. Спікерами школи будуть запрошені експерти національного рівня, регіональні експерти/лідери думок, ментори асоціації «Молодь змінить Україну».

2. Проекти місцевого розвитку, розроблені учасниками підчас навчання, почнуть реалізовуватися ними з липня по серпень. Пропоновані напрямки проектів: розвиток самоврядування та органів самоорганізації; формування нової ідентичності та ребрендингу міста/ громади; розбудова інфраструктури соціальних інновацій; сприяння зростанню довіри та соціальної згуртованості; активізація соціального підприємництва та сектору креативних індустрій. Найкращі з проектів будуть підтримані фінансово через надання мікро грантів.

3. Стажування в Європі: найбільш активні учасники, які відповідатимуть усім вимогам програми, восени 2018 року зможуть відвідати одну з країн Європи (Австрія, Німеччина, Норвегія, Швейцарія, Швеція та Польща). Сформовані у групи з 5-6 осіб, вони впродовж тижня вивчатимуть європейський досвід, а по приїзді ділитимуться результатами свого дослідження. Обов’язковою умовою є поширення отриманих знань через ЗМІ, друк аналітичних статей, інтерв’ю на радіо та телебаченні про висновки після поїздки.

Молоді регіональні політики, державні службовці, активісти з регіонів країни та соціальні підприємці відіграють одну з найважливіших ролей в процесі побудови ефективної країни, особливо в умовах децентралізації управління. Участь молодих регіональних лідерів у програмі «МЗУ» дозволить їм отримати нові знання та систематизувати їх для практичного застосування в межах своїх компетенцій на місцях, отримати фінансову підтримку на старті проекту та прямий доступ до міжнародного досвіду. Програма допоможе налагодити зв’язки з активістами з інших регіонів України, розширити горизонти та вибудувати широку мережу ділових контактів. На сьогодні учасниками програми «МЗУ» попередніх років створена асоціація, яка складається більш ніж з 500 молодих людей, що працюють у Верховній Раді, міністерствах, міських радах та держадміністраціях, керують масштабними соціальними проектами, чи розвивають власний бізнес.

Більше інформації про програму можна знайти за посиланням: https://goo.gl/a5CfMA

Щоб стати учасником програми треба уважно заповнити аплікаційну форму програми: https://goo.gl/ZeDbW1

Останній термін подачі на програму: 25 травня 2018 року включно. у разі виникнення питань звертайтеся до координатора Черкаської області за телефоном +380982959243, e-mail: helenfyudr@gmail.com, мережа https://www.facebook.com/ Олена Фюдр

Деталі програми за посиланнями: https://bhfamily.org/proekty/molod-zminyt-ukrayinu/#more-219 або у мережі facebook