четвер, січня 9, 2020

Заходи з нагоди 85-річчя від дня народження Василя Симоненка та вручення Всеукраїнської літературної премії його імені проведено в обласній філармонії.

Привітати учасників вшанування пам’яті видатного поета завітав заступник голови обласної ради Андрій Сегеда.

У фойє філармонії представники творчої інтелігенції Черкащини, шанувальники творчості поета мали можливість оглянути тематичну книжкову виставку, присвячену життю та творчості митця, підготовлену обласною бібліотекою для юнацтва ім. В. Симоненка. Окрім того, на початку літературно-мистецького вечора присутнім продемонстрували відеофільм про Василя Симоненка, спогади його матері та його колишніх колег.
 

Сьогодні у Черкасах проведено заходи з нагоди 85-річчя від дня народження видатного поета, публіциста і журналіста Василя Симоненка.

Під час вшанування поета-шістдесятника голова обласної ради Анатолій Підгорний, голова облдержадміністрації Роман Боднар, заступник міського голови Черкас Ігор Волошин, почесні гості, серед яких члени Національної спілки письменників України, лауреати цьогорічної премії імені Василя Симоненка Ігор Мітров та Василь Шкляр, а також лауреат національної премії імені Тараса Шевченка, народний артист України, Герой України Анатолій Паламаренко, поклали на його могилу та до підніжжя пам’ятника квіти.

Як інформують у Черкаському обласному краєзнавчому музеї, 8 січня 2020 року з нагоди 85-ї річниці з дня народження видатного українського поета і журналіста проведено день  Василя Симоненка.

Розпочався він із тематичної екскурсії «Я прийшов, щоб із вами жити» для студентів першого курсу кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Студенти університету разом із доцентом цієї ж кафедри, кандидаткою історичних наук Оленою Костюковою відвідали музейну кімнату «Робочий кабінет В. А. Симоненка», де зібрано прижиттєві експонати та цікаві факти з біографії видатного земляка.

Завдяки економії бюджетних коштів у 2019 році Кам’янській міській ОТГ вдалося придбати новий трактор. Після проведення тендерної закупівлі, яка тривала майже місяць, для потреб міста був придбаний трактор «МТЗ 892.2 Білорус» вартістю 521 760 грн.

Як повідомляє сайт об’єднаної територіальної громади, трактор має унікальні характеристики, що дозволять йому виконувати роботу у важкодоступних місцях, де великогабаритна техніка не проїде, а людина не осилить роботу. В комплекті з трактором є відвал, що дасть змогу чистити вулиці від снігу та бруду. Також в найближчому майбутньому планується придбати ківш-навантажувач та ряд іншого додаткового обладнання до нього.

Цей трактор є вже чотирнадцятою одиницею техніки на балансі міської ради. Її кількість дає можливість виконувати роботи з благоустрою міста в більших обсягах та за коротші строки.

Враховуючи перехід закладів охорони здоров’я вторинного рівня на фінансування Національною службою здоров’я України з 01 квітня 2020 року, днями у Черкаській районній раді проведено робочу зустріч з відповідальними службами комунальних некомерційних підприємств «Черкаська центральна районна лікарня» та «Черкаська районна лікарня с. Мошни» Черкаської районної ради, за участю головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Черкаський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Черкаської районної ради Ганни Пантюхіної, начальника фінансового управління райдержадміністрації Ганни Шокот та працівників виконавчого апарату районної ради.

На початку зустрічі голова районної ради Олексій Собко спільно з заступником голови Черкаської районної державної адміністрації Петром Коренюком перевірили стан виконання доручень за підсумками проведеної зустрічі 21 грудня 2019 року.