4 липня - День Національної поліції України

04 липня 2022, 14:17

Перший заступник голови обласної ради Роман Сущенко привітав правоохоронців Черкащини із 7 річницею створення Національної поліції України.

- Бути поліцейським - це не просто робота, для багатьох із них - це покликання. Щодня, заступаючи на чергування, вони готові ризикувати власним життям, щоб зупинити руку злочинця. Окрім цього, багато правоохоронців на рівні зі Збройними Силами так само виборюють нашу перемогу. Тож від імені Черкаської обласної ради щиро дякую за те, що захищаєте українців на лінії вогню і забезпечуєте порядок тут, у тилу, на вулицях нашої області. Щиро бажаю вашим родинам злагоди, а вам - натхнення у роботі та професійного зростання. Черкаська обласна рада й надалі підтримуватиме ваші ініціативи, аби підвищувати рівень безпеки в регіоні, - зауважив Роман Сущенко та нагородив Почесними грамотами Черкаської обласної ради:

- підполковника поліції, заступницю начальника слідчого управління Олену Харченко;
- майора поліції, начальника ізолятора тимчасового тримання В’ячеслава Воскобоя ;
- капітана поліції, інспектора відділу службових розслідувань управління головної інспекції Миколу Муху;
- капітана поліції, начальника сектору реагування патрульної поліції відділу поліцейської діяльності Золотоніського районного відділу поліції Сергія Синьоока.


Виконавчий апарат обласної ради