З досвіду роботи місцевих рад області

Чергову автівку, заповнену ліками та домашніми смаколиками, передали на фронт працівники Червонослобідської сільської ради. Машину придбали власним коштом, а завантажити всім необхідним допомогли жителі громади, депутати сільської ради та члени виконавчого комітету. 

Днями територіальна громада втілила другий із трьох проектів-переможців. А ще планує створити мобільний кінотеатр просто неба.

На цьому було наголошено під час зустрічі з очільниками територіальних громад Уманського району, що днями відбулася під керівництвом голови Уманської районної ради Віталія Олійника та  голови Уманської райдержадміністрації Ігоря Миклащука. Серед учасників зібрання - заступник голови районної ради Богдан Сокур, керівники та фахівці відповідних структурних підрозділів територіальних громад, райдержадміністрації та районної ради.

За повідомленням Канівської міської ради, у середу, 28 квітня, на міському стадіоні проведено Відкритий дитячо-юнацький турнір з футболу серед юнаків, присвячений воїнам АТО/ООС.

У змаганні взяли участь 4 команди: ДЮСШ (м. Яготин); «Роясь» (м. Біла Церква); ФК «Олімп» (м. Сміла); ДЮСШ (м. Канів).

Рекордно масштабний суботник охопив усі 32 населених пункти однієї із найбільших громад Черкащини.

Як зазначив голова Христинівської громади Микола Наконечний, протягом місяця у громаді тривала акція "За чисте довкілля" – і такого генерального прибирання у багатьох селах, що увійшли до складу громади, не було ніколи. 

Єдина умова − лише з 9:00 години і пізніше, аби всі, хто працює, мали змогу дістатися до роботи у більш ранній час.
Як повідомляють у Черкаській районній раді, її голова Олександр Василенко днями разом із депутатом
В цілому туризм у громаді має значний потенціал для розвитку, оскільки він обумовлений наявністю сприятливих умов та ресурсів.
На останньому засіданні сесії депутати ухвалили рішення про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій на ...

Днями Чигиринський міський голова Віктор Харченко урочисто перерізав стрічку оновленої шкільної їдальні. Відтепер школярі Чигиринського опорного закладу загальної середньої освіти №2 обідатимуть у європейській їдальні, що може вмістити одночасно 160 дітей. Осучаснено не лише стіни та меблі – модернізовано і обладнання шкільного харчоблока.

Про це інформують у Чигиринській міській територіальній громаді.