Степанівка в черговий раз підтвердила статус найспортивнішого села Драбівщини

08 серпня 2016, 19:57
Степанівка в черговий раз підтвердила статус найспортивнішого села Драбівщини6 серпня 2016 року на стадіоні «Колос» пройшли традиційні районні змагання «Найспортивніше село Драбівщини - 2016», у яких взяли участь команди 27 сільських рад та Шрамківської селищної ради. Кожну команду очолював сільський голова та капітан команди.

Спершу відбулося святкове відкриття змагань. Учасників привітали голова районної ради Володимир Дзега, заступник голови районної державної адміністрації Людмила Рудик та головний суддя змагань Михайло Кубрушко.

Степанівка в черговий раз підтвердила статус найспортивнішого села Драбівщини«Відрадно, що ряди прихильників фізичної культури і спорту в нашому районі невпинно зростають. Сьогоднішні змагання об’єднали справжніх любителів спорту, активних учасників традиційних змагань», - сказав Володимир Дзега. Також він побажав учасникам районних змагань міцного здоров’я, бадьорості духу, вдалих стартів і нових яскравих перемог.

Традиційно, згідно Положення, сільським спортсменам необхідно було боротися за першість з особистих видів спорту: шашок, настільного тенісу, армрестлінгу, гирьового спорту та командних – міні-футболу і перетягування канату.

Й ось розгорілися спортивні баталії в секторах. Сільські голови змагалися у вправності метання дротиків, де беззаперечними фаворитами стали Сергій Латиш (с. Яворівка), Віра Жадан (с. Драбове-Барятинське) та Валентина Курятник (с. Вершина-Згарська).

Степанівка в черговий раз підтвердила статус найспортивнішого села ДрабівщиниНайбільш запеклою видалася боротьба у змаганнях із міні-футболу, в яких взяли участь 22 команди. Особливо напруженою була гра між фаворитами – командами із Ковалівки та Мойсівки, Степанівки і Білоусівки.

Досить видовищними були змагання справжніх силачів. Серед гирьовиків впевнену перемогу отримали: до 65 кг – Сергій Ткаченко (с. Кантакузівка); до 75 кг – Олександр Ткаченко (с. Кантакузівка) посів І місце, Олександр Сахно (с. Свічківка) – 2-е; Владислав Козоріз (с. Перервинці) – 3-є; до 90 кг – Василь Купріянов (с. Великий Хутір) здобув «золото», Олександр Лисаченко (с. Кантакузівка) – «срібло», Сергій Бойко (с. Білоусівка) – «бронзу»; понад 90 кг призерами стали – Вадим Коршак (с. Степанівка) – І місце, Олександр Мусієнко (с. Безбородьки) – друге та Денис Коханій (с. Перервинці) – третє.

Степанівка в черговий раз підтвердила статус найспортивнішого села ДрабівщиниУ змаганнях з армрестлінгу пальму першості вибороли у своїх вагових категоріях Сергій Ткаченко (с. Кантакузівка), Андрій Мороз (с. Яворівка), Руслан Кривошей (с. Кононівка) – номінація до 70 кг; Володимир Лимаренко (с. Кантакузівка), Олександр Левченко та Сергій Бойко (с. Білоусівка) – до 90 кг; Володимир Лимаренко (с. Кантакузівка), Олександр Мусієнко (с. Безбородьки), Євген Зінченко (с. Михайлівка) – понад 90 кг.

Тенісисти також мірялися силою у вправності. Проте фортуна була на боці наймолодшої учасниці змагань Надії Крикун (с. Кантакузівка), яка і здобула першість серед жінок, ІІ – ІІІ місця зайняли відповідно Тетяна Ничеглод (смт Шрамківка) та Ірина Герольд (с. Бойківщина). Серед чоловіків відзначилися Сергій Рудченко (смт Шрамківка), Вадим Левченко (с. Кантакузівка) та Юрій Шевчук (с. Михайлівка).

Степанівка в черговий раз підтвердила статус найспортивнішого села ДрабівщиниУспішно виступили в змаганнях із шашок Артур Левченко (с. Золотоношка), Борис Яременко (с. Нехайки), Іван Микульський (с. Великий Хутір).

А як чекали присутні перетягування каната! Тут вирували емоції та неабиякий азарт. Урешті-решт перемогли силачі із Степанівки, друге місце зайняла команда із Кантакузівки, третє – із Митлашівки. Саме це протиборство і стало вирішальним у визначенні переможця за звання «Найспортивніше село Драбівщини – 2016».

Степанівка в черговий раз підтвердила статус найспортивнішого села ДрабівщиниЗа загальними підсумками цей титул здобула в черговий раз команда із с. Степанівки (голова села - Василь Деркач), випередивши спортсменів із с. Кантакузівки (голова села - Олександр Крикун) лише на 7 очок, третє місце посіла команда із с. Погребів (голова села - Сергій Приймак).

Переможців з особистих та командних видів спорту нагороджено кубками, пам’ятними медалями та грамотами. Командам-чемпіонам районних змагань вручено грошові винагороди: команді Степанівської громади – 3 тис. грн., Кантакузівської – 2 тис. грн., Погребської – 1 тис. грн.

Степанівка в черговий раз підтвердила статус найспортивнішого села ДрабівщиниКоманда-переможець із Степанівки, згідно з Положенням, візьме участь у фінальних змаганнях серед кращих сільських команд Черкаської області.

Родзинкою свята стала спортивно-розважальна програма громадської організації «Драбівського культурно-козацького осередку» - керівник Олександр Шевченко «Козацькі ігри». Всі бажаючі мали змогу взяти участь у «бою мішками на пеньках», «веселій колоді» та грі «12 годин».