15 березня 2017, 11:31

Саме цією виставкою художній музей розпочав цикл заходів до одного із головних християнських свят – Пасхи. Відвідувачі зможуть побачити різні види писанок як традиційних, так і нетрадиційних, а також вишиті прикраси та роботи, виконані аквареллю.

Представлені на виставці панно з писанок («Три Різдвяні свята», «Дерево життя Берегиня», «Великодній Тризуб», «Храми України», «Тарас. Коловорот життя») експонувалися на багатьох міських, регіональних та всеукраїнських виставках.

Це – приклад філігранної роботи з надкрихким матеріалом. Свої твори Ганна створює за допомогою гострої голки, відтак в одній шкаралупі можна нарахувати до двох тисяч отворів. Її роботи мають у себе артисти української та зарубіжної естради. Оригінальні витвори мають популярність і закордоном, зокрема, в Америці, Францiї, Iталiї, Канаді та Ізраїлі. Дуже цінуються роботи майстрині в Польщі та Білорусії, куди Ганна їздила для вивчення традицій побуту та технік рукоділля.

«Створюючи сучасні прикраси, я поєдную досвід минулого із стилем життя сьогодення. Хочу показати, що вишивка доречна не тільки на вишитих сорочках та рушниках, а й в повсякденному житті сучасної жінки. Я не стою на місці, а постійно вдосконалюю свої витвори, роблячи їх більш цікавими та неординарними. Кожним вузликом я намагаюсь передати частинку позитиву та захоплення красою та розмаїттям життя».

Тамара Федоренко народилася у 1984 році в м.Київ. У 2006 році закінчила Київський національний університет технологій та дизайну, спеціальність – дизайн одягу, кваліфікація – магістр. З 2004 по 2011 рік вивчала академічний малюнок і живопис в художній студії при Національній спілці художників України.
У 2011 році заснувала творчу групу «Писанкарство – відродження традицій», мета якої – розповсюдження писанкарства шляхом проведення майстер-класів, виставок та благодійних заходів.

Майстриня є активним учасником виставок рукоділля та мистецьких фестивалів, що проходять в різних містах України та у Європі. Нагороджена багатьма грамотами та дипломами. Проводить безкоштовні майстер-класи з різних видів та технік рукоділля в дитячих лікарнях. Завдяки заняттям діти не тільки осягають основи техніки рукоділля, а й починають вірити у власні сили, вчаться поважати ручну працю.