15 грудня 2017, 14:09

Члени комісії розглянули декілька питань. Основне з них – погодження розпоряджень обласної державної адміністрації щодо внесення змін до рішення обласної ради від 23.12.2016 № 11-2/VII «Про обласний бюджет на 2017 рік».

Заслухавши інформацію директора Департаменту фінансів облдержадміністрації Наталії Кравченко, члени постійної комісії погодили низку розпоряджень облдержадміністрації, що стосуються розподілу коштів обласного бюджету 2017 року.
Зокрема, кошти спрямовані головним розпорядникам: службі у справах дітей облдержадміністрації, Департаментам соціального захисту облдержадміністрації,; фінансів; культури та взаємозв’язків з громадськістю; управлінню освіти і науки облдержадміністрації і управлінню охорони здоров’я облдержадміністрації тощо.

Потім директор Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації Олександр Шабатін ознайомив із змінами до рішення обласної ради від 19.02.2016 № 3-13/VІІ «Про Регіональну програму інформатизації Черкаської області на 2016 – 2017 роки «Електронна Черкащина».
Значну увагу приділили члени комісії розгляду змін до рішення обласної ради від 22.03.2013 № 21-31/VІ «Про Програму фінансової підтримки комунальних підприємств обласної комунальної власності на 2013 – 2017 роки», з якими присутніх ознайомив начальник управління майном виконавчого апарату обласної ради Віталій Петров.
Завершилося засідання розглядом плану роботи Черкаської обласної ради на 2018 рік.