22 лютого 2018, 16:35

В роботі постійної комісії взяли участь голова обласної ради Олександр Вельбівець і перший заступник голови обласної ради Валентин Тарасенко.

Спочатку члени комісії заслухали інформації про хід виконання програми правової освіти населення Черкаської області на 2016-2020 роки та внесення змін до неї. Доповідав з означених питань начальник Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Олександр Свіренюк.
Далі також в порядку контролю заслухано інформації про хід виконання низки обласних програм: розвитку футболу в Черкаській області на 2012-2020 роки; оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки; обласної цільової програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року; впровадження у науково-виконавчий процес інформаційно-комунікаційних технологій «Сто відсотків»; програми «Шкільний автобус» на 2016-2020 роки» (зі змінами); підтримки вищих навчальних закладів Черкаської області на 2015 - 2019 роки (зі змінами), з яких відповідно галузевого профілю інформували заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Катерина Коваленко і начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Валерій Данилевський.

Він же вніс на розгляд і зміни до обласної програми впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій «Сто відсотків» на період до 2021 року.
Окремим питанням розглянуто зміни до рішення обласної ради від 22.12.2017 № 19-22/VII «Про обласний бюджет на 2018 рік». Інформувала присутніх на засіданні директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Наталія Кравченко.

Серед низки інших питань члени комісії заслухали директора Департаменту культури та взаємодії з громадськістю облдержадміністрації Олександра Шабатіна, який поінформував про виконання заходів обласних програм: розвитку громадянського суспільства на період до 2019 року; підготовки та відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років на 2017-2021 роки; підтримки діяльності осередків національних творчих спілок Черкаської області на 2017- 2021 роки.

Багато уваги було приділено виконанню обласної програми поліпшення кінообслуговування населення на 2014 - 2018 роки та Програмі економічного і соціального розвитку Черкаської області на 2018 рік.
Розглянувши питання щодо затвердження звіту за результатами роботи комісії з оцінки корупційних ризиків у діяльності Черкаської обласної ради та деякі інші, постійна комісія завершила свою роботу.