
27 березня 2018 року в Черкаському професійному автодорожньому ліцеї проведено обласну виставку педагогічних технологій «Профтехосвіта Черкащини-2018», на якій заклади професійно-технічної освіти області презентували свої найкращі досягнення.
У заходах взяли участь голова обласної ради Олександр Вельбівець, голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко, перший заступник голови ОДА Віталій Коваль, голова постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики та спорту Володимир Доманський, посадовці управління освіти і науки облдержадміністрації, роботодавці і соціальні партнери.

Після огляду експозицій, звертаючись до учасників заходу, голова обласної ради Олександр Вельбівець зазначив, що ця виставка є відповіддю скептикам з приводу майбутнього профтехосвіти в Україні. Продемонстроване підтверджує, що в галузі освіти профтехосвіта має бути! Але має здійснюватися і її реформування у відповідності до змін і викликів часу, яких потребує економіка та бізнес у державі. Застосування інноваційних технологій на виробництві пішли далеко вперед. Тому лише ентузіазму викладачів і майстрів виробничого навчання для забезпечення рівня і можливостей у підготовці кадрів для виробництва на сьогодні недостатньо.

– Вже невдовзі дії керівництва області будуть спрямовані на те, щоб модернізувати ваші аудиторії, оновити матеріальну базу, оснастити її сучасним обладнанням, – наголосив Олександр Вельбівець. – Переконаний, що депутатський корпус обласної ради, а це люди, які є керівниками підприємств і товариств у різних галузях, підтримають розвиток профтехосвіти Черкащини. Ми готові розглянути всі ваші пропозиції та скоординувати дії, щоб економіка області і держави отримувала необхідні кваліфіковані кадри робітничих професій.
Після виступу голова обласної ради вручив декільком педагогам Почесні грамоти обласної ради.

Слід додати, що подібні виставки проводяться щорічно та мають на меті продемонструвати пошук і впровадження новітніх педагогічних технологій, підтримати творчі ініціативи педагогів та учнів, створити умови для популяризації кращого педагогічного досвіду задля підвищення рівня професійної компетентності педпрацівників закладів професійно-технічної освіти області, підготовки кадрів для виробництва тощо.