16 січня 2019, 17:02
![Депутати Шполянської районної ради передали шкільні автобуси в міську ОТГ Депутати Шполянської районної ради передали шкільні автобуси в міську ОТГ](http://oblradack.gov.ua/uploads/posts/2019-01/thumbs/1547643705_1.jpg)
На початку пленарного засідання голова районної ради привітав депутатів районної ради, які святкували свій день народження в міжсесійний період.
![Депутати Шполянської районної ради передали шкільні автобуси в міську ОТГ Депутати Шполянської районної ради передали шкільні автобуси в міську ОТГ](http://oblradack.gov.ua/uploads/posts/2019-01/thumbs/1547643739_2.jpg)
Після обговорення та внесення змін депутати затвердили запропоновані проекти рішень – передали шкільні автобуси в комунальну власність міської ОТГ, внесли зміни до рішення по передачі Іскренської загальноосвітньої школи в комунальну власність міської ОТГ та затвердили Акти приймання-передачі Іскренської загальноосвітньої школи, шкільних автобусів і частини майна територіального центру соціального обслуговування.
Наприкінці сесії голова районної ради подякував депутатам за злагоджену роботу.