Актуальні питання реформування пенсійного забезпечення громадян розглянуто на семінарі

17 лютого 2020, 14:08

Формування оптимальної моделі пенсійного забезпечення громадян, що гарантуватиме належний рівень добробуту населення – одне із пріоритетних завдань соціальної політики держави.

Як інформують у Черкаському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів, актуальні питання реформування пенсійного забезпечення громадян обговорено під час професійного навчання керівників та спеціалістів з питань призначення та перерахунку пенсій Головного управління ПФУ в Черкаській області.

Пенсійна система України перебуває в умовах перманентного реформування, що дає реальну можливість досягати певного прогресу і вирішувати найгостріші соціальні проблеми країни. Кадри - важливий чинник, який забезпечує ефективність роботи цієї системи. Постійне підвищення професійної компетентності кадрів – складова стратегічно орієнтованої політики Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області.

Для реалізації програми семінару були запрошені досвідчені викладачі-практики – фахівці Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області, які надали практичні рекомендації з питань реформування пенсійного забезпечення громадян; пенсійного забезпечення осіб, які брали участь в АТО та членів їх сімей; визначення права на пенсію за вислугу років; обчислення стажу, що дає право на виплату грошової допомоги у розмірі десяти місячних пенсій; обчислення стажу за роботу на Крайньої Півночі; встановлення до пенсій надбавок, доплат, підвищень, додаткової пенсії; проведення перерахунків пенсій на виконання рішень суду; призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»; пенсійного забезпечення громадян, які виїхали на постійне місце проживання за кордон, тощо.

Висока ефективність семінару – результат багаторічної партнерської співпраці Центру та Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області, яка спрямована на вироблення професійних компетентностей та послідовне удосконалення практичних умінь фахівців управління, необхідних для надання якісних послуг з пенсійного забезпечення громадян області.


Виконавчий апарат обласної ради