понеділок, травня 8, 2023

Люди з вадами слуху, зору, ураженням опорно-рухового апарату можуть взяти участь у Відкритих чемпіонатах Черкаської області з шашок, що відбудуться у Черкасах та Смілі:

  • 25-26 травня, 10:00 - змагання з шашок серед дорослих.

Місце: шаховий клуб «Дебют», м. Черкаси.

  • 27-28 травня, 10:00 - змагання серед дітей та молоді до 18 років.

Місце: Смілянський міський будинок культури.


Попередня реєстрація учасників обов’язкова!

Інформацію щодо участі потрібно надати Центру «Інваспорт» до 20 травня за тел. (0472) 634940.

Парламент ухвалив законопроєкт №7532, яким скасовується тривала та дороговартісна перевірка покупців ділянок у нотаріуса. Це дозволить швидше купувати та продавати земельні ділянки: до 25 соток для садівництва та до 2 га для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту.

Законопроєктом скасовується перевірка у нотаріуса, яка коштує понад 10 тисяч гривень та займає до місяця часу. Це значна економія для українців.

- Коли людина купує разом із будинком і город, то складається дивна ситуація - для купівлі будинку ніякої перевірки проходити не потрібно, а для купівлі городу потрібна тривала і недешева перевірка. Це дійсно було зайве для невеликих земельних ділянок. А от коли йдеться про великі масиви земель - тут має бути детальна перевірка, яка і залишається, -  підкреслив голова профільного комітету ВРУ Олександр Гайду.

5 нових ортопедичних ліжок, матраци та інші предмети медичного призначення отримала одна з черкаських лікарень.

Вони допоможуть пацієнтам швидше реабілітуватися, адже мають спеціальний електричний механізм, який дає змогу людині сидіти чи лежати без особливих зусиль. Одне таке ліжко коштує близько 80 тис. грн і подібних у медзакладах України дуже мало.