середа, липня 2, 2025

Грант у розмірі 20 тисяч гривень для свого розвитку  можуть отримати студенти й школярі, які підготують креативні роботи, де відобразять власне бачення того, як технології можуть зміцнити зв’язки в суспільстві.

Конкурс "Зв’язок поколінь: Ідеї для цифрового майбутнього" від Yesim має на меті заохотити школярів і студентів пропонувати ідеї для використання цифрових технологій на благо суспільства через творчі роботи.

Хто може взяти участь:

  • школярі (старші класи, 9–11);
  • студенти усіх рівнів навчання (коледжі, бакалаври, магістри) з будь-яких спеціальностей чи напрямів. 

Участь можуть брати тільки індивідуальні учасники. 

До конкурсу потрібно підготувати творчу роботу (есе від 500 до 1500 слів або презентацію до 15 слайдів) за однією з таких тем:

Голова обласної ради Анатолій Підгорний привітав випускників Черкаської медичної академії із завершенням навчання. Загалом дипломи отримали лікарі-інтерни та здобувачі магістерського рівня (лікарів, магістрів медсестринства, магістрів фізичної терапії та реабілітації).