Цьогоріч школи громади чекають на низку оновлень

02 квітня 2021, 14:53

Днями Чигиринський міський голова Віктор Харченко урочисто перерізав стрічку оновленої шкільної їдальні. Відтепер школярі Чигиринського опорного закладу загальної середньої освіти №2 обідатимуть у європейській їдальні, що може вмістити одночасно 160 дітей. Осучаснено не лише стіни та меблі – модернізовано і обладнання шкільного харчоблока.

Про це інформують у Чигиринській міській територіальній громаді.

- Цьогоріч школи громади чекає цілий ряд оновлень, – розповідає міський голова Віктор Харченко. – За кошти освітньої субвенції громада планує оновити також фасад Чигиринської ЗОШ №1. А на останній сесії Чигиринської міської ради було виділено 1, 3 млн грн на будівництво нової котельні для школи села Тіньки. Уже зроблено проєкт котельні, яку буде споруджено на території школи замість старої, розташованої у шкільному підвалі.

- Торік у межах програми «Велике будівництво» Чигиринська громада отримала 17 мільйонів гривень на роботи з енергозбереження у ЗОШ №2. З них близько шести освоїли на ремонт даху, до півтора мільйона – на заміну вікон, решта – на утеплення приміщення та фасадні роботи. Проєкт на утеплення був виготовлений за 2 тижні, але тендерна процедура затяглася і підрядник зміг розпочати роботи лише у листопаді, – ділиться справами начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Чигиринської міської ради Віталій Синяков. – Оскільки часу на виконання робіт було дуже мало, а зробити все треба було до кінця 2020 року (інакше кошти повернулися б до державного бюджету), підрядник намагався встигнути із роботами в короткі терміни.  Наразі виконавець будівельних робіт перероблятиме власним коштом частину фасаду, що почалася лущитися через вплив вологи та низьких температур. Ми маємо від підрядника гарантію на 10 років – він без проблем погодився переробити частину фасаду, яка цього потребує. Роботи планують розпочати відразу зі стійким потеплінням.

 


Виконавчий апарат обласної ради