Для Будищенського інтернату обрали керівницю

07 лютого 2024, 15:41

Анжела Піковська, яка зараз виконує обовʼязки керівника і працює в закладі з 1995 року, може знову очолити Будищенський психоневрологічний інтернат. Таке рішення ухвалили члени конкурсної комісії з відбору претендентів на посаду.

Якщо її кандидатуру підтримає сесія обласної ради, то претендентка зможе очолити заклад ще на три роки.

Презентуючи свою конкурсну пропозицію, Анжела Піковська акцентувала увагу на роботі закладу в останні роки. Зауважила, що суттєво було оновлено матеріально-технічну базу, запроваджували заходи з енергоефективності тощо.

Надалі вона планує продовжувати покращувати якість надання медичних та соціальних послуг. Зокрема, для втілення нових проєктів прагне продовжувати співпрацю з різноманітними фондами, аби покращувати умови утримання підопічних. 

Насамперед йдеться про придбання багатофункціональних ліжок, запровадження нових методів для дозвілля підопічних тощо.

Зауважимо, що в Будищенському психоневрологічному інтернаті зараз проживає 120 жінок з психоневрологічними захворюваннями та інвалідністю 1 чи 2 груп. Серед підопічних закладу - 13 внутрішніх переселенців.


В інтернаті вони можуть отримати не лише соціальну й моральну підтримку, а й повноцінну, регулярну медичну допомогу. Серед медиків в закладі працюють: терапевт, психіатр,  стоматолог та медсестри. Щороку підопічні проходять комплексний медичний догляд.
 


Виконавчий апарат обласної ради