В обласній раді планують визначити терміни для звітування депутатів

23 листопада 2021, 17:07

Члени постійної комісії з питань регламенту, місцевого самоврядування, забезпечення правопорядку та захисту прав людини підтримали проєкт рішення про визначення термінів для проведення звітів депутатів Черкаської обласної ради восьмого скликання перед виборцями протягом грудня 2021 – лютого 2022 років. Комісія рекомендувала його на розгляд сесії.

Також у проєкті рішення рекомендовано місцевим органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування, їх посадовим особам, керівникам підприємств, установ і організацій державної і комунальної форм власності сприяти депутатам обласної ради в організації їх звітів перед виборцями. Зокрема, надавати приміщення, інформаційні та інші довідкові матеріали, необхідних депутату, також здійснювати інші заходи, пов'язані з проведенням його звіту перед виборцями, у тому числі сприяти оповіщенню виборців про час і місце його проведення.

З поміж іншого члени регламентної комісії підтримали також проєкти рішення про клопотання щодо нагородження грамотами ВРУ депутатів обласної ради. Також розглянули і рекомендували на розгляд сесії Програму сприяння виконанню повноважень Черкаської обласної ради на 2022 -2026 роки та проєкт рішення щодо внесення змін до Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху на період до 2023 року.


Виконавчий апарат обласної ради