Днями голова районної ради Валентина Любомська здійснила робочу поїздку у населені пункти району: Веселий Кут та Тальянки. Про це інформують у Тальнівській районній раді.
В першу чергу голова ради здійснила огляд дороги у Веселому Куті, яка ремонтується державним підприємством «Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області». Виконавець робіт, згідно проведених тендерних процедур – товариство з обмеженою відповідальністю «Уманьдоррембуд». Загальна вартість робіт становить 2,281 млн. грн. Наразі влаштовується основа із щебеневої суміші. У подальшому буде зроблено асфальтне покриття. Валентина Олександрівна відзначила, що особисто проінспектує стан виконання цих робіт.
Також керівник району оглянула приміщення сільського будинку культури, де зустрілася з директором закладу. Вони обговорили проблемні питання приміщення, а саме питання ремонту покрівлі будинку культури. Напередодні на конференції-загальних зборах громадян, сільський голова Павло Козаченко впевнено говорив, що вже відповідний проект для залучення коштів із державного бюджету, вартістю у 400 тис. грн. для сільського будинку культури виготовлений. Але він навіть не зареєстрований у жодному реєстрі. Таке недоопрацювання необхідно виправити та спільно з відділом економіки, інвестицій та житлово-комунального господарства райдержадміністрації опрацювати. На що буде звернуто особливу увагу.
Потім Валентина Любомська здійснила виїзд у село Тальянки, де продовжується будівництво медичної амбулаторії. Там вже звели стінові панелі, провели зовнішні мережі та завезли матеріали для будівництва покрівлі. Нове приміщення буде енергоефективним, його оснастять усім необхідним діагностичним та лікувальним обладнанням. Також нова амбулаторія отримає службовий автомобіль, щоб обстежувати хворих на дому та надавати невідкладну допомогу.
Нагадаємо, Постановою Кабінетів Міністрів для Черкаської області передбачено субвенцію з державного бюджету на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості. Планується спорудити в області 11 амбулаторій сімейної медицини групової практики і 12 амбулаторій монопрактики. Усі вони мають бути укомплектовані медичним обладнанням відповідно до табелю оснащення, затвердженого МОЗ України, та автомобілями.