Герой України Володимир Жемчугов презентував у Черкасах національно-патріотичний проєкт

10 квітня 2024, 14:06

Просвітницький проєкт "Як починалася війна" презентував у Черкасах Герой України, політв'язень, ветеран Володимир Жемчугов разом зі своєю дружиною Оленою, яка координує проєкт. Разом вони провели кілька зустрічей зі школярами Черкащини, де Володимир розповідав про свій досвід у боротьбі з російськими окупантами та відповідав на питання школярів. Сьогодні ж відбулася зустріч з очільником обласної ради Анатолієм Підгорним та першим заступником голови Романом Сущенком.

- Приємно вразила зацікавленість черкащан у цій темі. Вони активно ставили питання і з завмиранням слухали розповіді. Помітно, що вони хочуть знати, як все було насправді з перших уст. Під час зустрічей ми роздали близько 400 примірників книг на цю тематику і ми щиро радіємо, що змогли достукатися до аудиторії і зацікавити дітей в реальній історії сучасної України та стимулювали їх розбиратися в темі далі, - розповів Володимир Жемчугов.

- Це важлива просвітницька робота, адже свідома молодь, яка розуміє що таке українська ідентичність, яка ціна свободи й можливості говорити рідною мовою, це - майбутнє нашої країни. Заради них сьогодні Збройні Сили вигризають перемогу. Сьогодні ми також проговорили кілька цікавих ініціатив, щодо продовження такої просвітницької діяльності в області. Далі пропрацюємо можливості їхнього втілення. Щиро дякую Володимиру та Олені Жемчуговим за таку щиру й змістовну зустріч, сподіваюся на подальшу співпрацю! - додав очільник обласної ради.


Виконавчий апарат обласної ради