Госпіталь для ветеранів може очолити новий керівник

07 лютого 2024, 17:50

В'ячеслав Миколаєнко виборов перемогу у конкурсному відборі на посаду директора Черкаського обласного клінічного госпіталю ветеранів війни Черкаської обласної ради. Таке рішення ухвалила конкурсна комісія під керівництвом заступника голови обласної ради Михайла Мушієка.

Вʼячеслав Миколаєнко

В разі позитивного рішення сесії обласної ради претендент очолить заклад на 5 років.

Загалом участь у відборі взяло два кандидати:

- В'ячеслав Миколаєнко - лікар та менеджер за освітою, має багаторічний досвід на керівних посадах у галузі охорони здоров’я. Майже 4 роки очолював Черкаську міську дитячу лікарню. Також має досвід роботи з військовослужбовцями, оскільки понад рік був начальником медичної служби однієї з бригад ЗСУ.

- Костянтин Червоненко - працював менеджером зі збуту у напрямку дорослого клінічного харчування ТОВ «Нутриція Україна», станом на зараз працює лікарем у відділенні травматології та ортопедичної хірургії Лікарні ім. св. Вінсента де Поля у Польському місті Гдиня.

Костянтин Червоненко

Заслухавши пропозиції по розвитку закладу обох кандидатів, комісія більшістю голосів підтримала В'ячеслава Миколаєнка.

Він проаналізував діяльність госпіталю, зокрема його фінансові показники й на основі SWOT-аналізу підприємства запропонував власне бачення розвитку реабілітації в закладі. Зокрема, наголосив на необхідності власної протезно-ортопедичної лабораторії також дав пропозиції щодо залучення молодих фахівців тощо.


Виконавчий апарат обласної ради