Конкурсна комісія визначилася із претендентом на посаду очільника ГК “Дніпро”

08 липня 2021, 14:07

Комісія обрала переможцем конкурсного відбору претендентів на зайняття посади директора готельного комплексу "Дніпро" депутатку обласної ради Людмилу Сущенко з терміном укладання контракту на 1 рік. Остаточне рішення буде прийнято на сесії обласної ради.

Загалом відбір відбувався серед трьох учасників: 

- депутатки обласної ради Людмили Сущенко, яка є виконавчим директором ТОВ “ЛИГО-СЕРВИС” та була спеціалістом по маркетингу відділу клієнтської політики у Черкаському регіональному управлінні Філії ВАТ  КБ “Надра”;

- виконувача обов’язків директора готельного комплексу “Дніпро” Володимира Орленка, який до призначення працював слідчим прокуратури Черкаського району та Черкаської області,  суддею, а згодом і головою Соснівського районного суду, пізніше отримав право на  адвокатську діяльність;

- Олександра Московченка, що працював заступником начальника Золотоніського відділу поліції ГУНП, начальником управління логістики та матеріально-технічного забезпечення ГУНП, очолював Чигиринський РВ УМВС України в Черкаській області, був начальником відділу боротьби зі злочинами в базових галузях економіки управління ДСБЕЗ УМВС України в Черкаській області, оперуповноваженим з протидії злочинам у сферах економіки служби боротьби  з економічною злочинністю УМВС України в Черкаській області.

Конкурсна комісія під керівництвом заступника голови обласної ради Сергія Лісового розглянула заяви претендентів та надіслані документи й визнала їх такими, що відповідають визначеним вимогам, тож усіх претендентів допустили до участі у відборі. Далі члени комісії заслухали й обговорили плани розвитку закладу, які представили учасники.

Так, Володимир Орленко спочатку представив результати роботи, як в.о. директора комунального підприємства, потім презентував власне бачення пріоритетів розвитку готельного комплексу. На його думку необхідно оновити номерний фонд, запровадити принципи енергоефективності, реконструювати систему опалення, створити на базі готелю центр підготовки фахівців готельного бізнесу та ресторанної справи тощо.

Людмила Сущенко у своєму перспективному плані зробила акцент на промоції підприємства в інтернеті задля збільшення завантаженості та росту доходів. Зокрема, вона вважає за необхідне розробити брендбук, сформувати клієнтську базу, активно комунікувати з гостями в соцмережах, створити спеціальний мобільний додаток для зручності користуванням готелем, розробити власний календар подій  і розвивати туристичний напрям, покращити сервіс для сімейного відпочинку, зокрема для дітей. Щодо залучення інвестицій - підготувати ТЕО встановлення сонячної електростанції на даху готелю.

Олександр Московченко також акцентував увагу на активному впровадженні маркетингових технологій, щоб домогтися збільшення доходів і в перспективі були кошти для оновлення номерного фонду. Також на думку претендента вдалим рішенням для підприємства міг стати вступ до однієї  з всеукраїнських мереж готелів. Олександр Московченко з-поміж іншого вважає за необхідне розглянути можливість функціонування казино у приміщенні готелю, аби залучити додаткові інвестиції.

Після виступів претендентів та обговорення перспективних планів відбулося голосування та оголошено його результати.


Виконавчий апарат обласної ради