На Черкащині створять віртуальний кабінет для вивчення математичних наук

12 вересня 2022, 15:36

Депутати обласної ради під час сесії підтримали виділення 400 тисяч гривень з обласного бюджету на придбання обладнання для віртуального кабінету з вивчення математичних наук.

Багато років Черкаська область реалізує амбітний проєкт із втілення робототехніки та STEM-освіти в навчальних закладах. З цією метою на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти для педагогічних працівників створили лабораторії STEM-освіти та робототехніки.

Депутат обласної ради і начальник управління освіти ЧОДА Валерій Данилевський розповів, що за виділені кошти планують придбати інтерактивну панель з програмним забезпеченням, комп'ютер та STEM-комплект для природно-математичних дисциплін. Таким чином панують  розширити лабораторію STEM-освіти і зробити на її базі віртуальну класну кімнату з вивчення математичних предметів. Вона стане ще одним із елементів дистанційного навчання, яким зможуть користуватися вчителі й учні.

- Це також дасть можливість нам працювати у всеукраїнському проєкті по розвитку STEM-освіти, який уже затверджений наказом МОНу та подаватися на різні міжнародні грантові програми, що в подальшому дозволить залучити значні кошти саме для технічного забезпечення закладів освіти області, - додав Валерій Данилевський.


Виконавчий апарат обласної ради