Організоване напередодні Великодня грандіозне свято зібрало у Мокрокалигірській ОТГ 17 довколишніх територіальних громад регіону, які представили свій культурний, мистецький і туристичний потенціал. Видовищну яскраву подію було облаштовано у Мокрокалигірському садибному парку, що є пам'яткою садово-паркового мистецтва кінця 18 століття. Саме тут громади розмістили експозиції своїх писанок, картин, рушників та інших виробів народного мистецтва, пов’язаних із Великоднем.
Свято стало нагодою продемонструвати кращі роботи своїх майстрів та найяскравіші таланти своєї громади у пісенній і танцювальній творчості. Кожна громада – учасниця фестивалю, мала продемонструвати власну творчу візитівку. Крім виступів творчих колективів, цього дня громади змагалися і у футбольних матчах, що також стало частиною свята.
До Фестивалю писанки Мокрокалигірська громада створила вздовж центральної алеї експозицію із великих писанок, вироблених і розмальованих різними колективами ОТГ.
Заклади, що працюють у громаді, представили на святі власні тематичні експозиції, продемонстрували цікаві майстер-класи (розмальовування писанок, випікання млинців, створення вегетаріанських страв до Великодня).
Серед багатьох закладів, тут можна було ознайомитись із роботою унікального Багатопрофільного регіонального центру професійної освіти – однієї із візиток Мокрокалигірської громади. Створений з метою оптимізації мережі професійно-технічних закладів, він поєднує ПТЗ у Мокрій Калигірці, Шполі та Ватутіному – і готує фахівців сільськогосподарських спеціальностей, будівельної галузі та сфери харчування. Цей заклад цікавий не лише сучасним новаційним форматом підготовки кадрів – він активно розвивається сам і розвиває громаду. Приміщення з новесеньким ремонтом, сучасно обладнані класи та лабораторії, поряд із центром сад, що скоро стане окрасою громади.
Саме із Багатопрофільним регіональним центром професійної освіти торік уклала угоду про співпрацю професійна італійська школа "Манфредіні". Представник закладу Мірко Падован підписав із директором регіонального центру професійної освіти Станіславом Кошолапом угоду стосовно міжнародних обмінів для студентів і викладачів, які відбудуться уже найближчим часом.
Крім цієї новації, у Мокрокалигірській громаді нещодавно оновили дитячий садок, що теж стало неабиякою подією, адже досі дитсадок у селі Суха Калигірка перебував у будівлі, зведеній майже сто років тому. На кошти інфраструктурної субвенції відремонтовано значно новішу будівлю, де діткам набагато комфортніше.
Сьогодні громада закінчує реконструювати ще один об’єкт – спортивну залу у Мокрій Калигірці, де у жителів громади буде можливість пограти у волейбол чи футбол, або позайматися на десятку новесеньких тренажерів. Це вже не перший предмет для гордості керівництва громади її ефективним управлінням – компанію відновленому спортивному залу складає унікальний сучасний реабілітаційний центр для учасників АТО, відкритий також за час утворення ОТГ.