Новий сезон курсів програмування для школярів стартував у Черкасах

18 жовтня 2021, 11:17

Уже шостий сезон на базі Черкаського державного бізнес-коледжу школярів безкоштовно навчатимуть програмуванню. Загалом, навички, що можуть стати майбутньою професією, за ці чотири роки отримало понад 250 черкаських учнів 6-9 класів.

Цього року на курси програмування надійшла рекордна кількість заявок - 172, як повідомив завідувач кафедри комп’ютерної інженерії та інформаційних технологій Владислав Хотунов. За його словами, курси допомагають дітям визначитися із професією, вивчити зсередини всі нюанси і перевірити свої схильності до популярної спеціальності. Серед найбільш цікавих здобутків – створення програми дистанційного моніторингу і охорони території за допомогою квадрокоптера.

Як зазначив директор Черкаського державного бізнес-коледжу, депутат обласної ради Олег Куклін, соціальний проект "IT KIDS" коледж створив спільно із ГО "Cherkasy IT Cluster" та українським клубом програмування Code Club UA у 2015 році.

Крім "IT KIDS", бізнес-коледж впроваджує ще один соціальний проект - "Stud it open". Це серія лекцій від провідних фахівців IT-сфери, що допомагає краще зрозуміти професію – для тих, хто бачить своє майбутнє саме у цій галузі. Фахівці найбільших IT-компаній регіону розповідають молоді про сучасні технології та необхідні додаткові знання для успішної кар’єри у сфери ІТ.


Виконавчий апарат обласної ради