Призначення, зміни до бюджету та підтримка медицини – результати 13-ої сесії

17 червня 2022, 16:38

Сьогодні, 17 червня, відбулося засідання 13-ої сесії Черкаської обласної ради. Депутати ухвалили низку рішень, які стосуються забезпечення роботи підприємств критичної інфраструктури, підтримки медзакладів області, а також сил ТРО. Про це повідомив очільник ради Анатолій Підгорний.

На початку засідання депутати затвердили низку кадрових призначень на посади директорів комунальних закладів: Обласний художній музей, Обласна універсальна наукова бібліотека ім. Т. Шевченка, Обласна бібліотека для дітей, Черкаський академічний театр ляльок, Кам’янський державний історико-культурний заповідник, Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник, державний історико-культурний заповідник «Трахтемирів», Черкаський обласний шкірно-венерологічний диспансер, Шевченківська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю.

Також ухвалили рішення у сфері управління майном. Зокрема, підтримали передачу 11 автомобілів із центру Екстренки в медзаклади громад Черкащини та для ДСНС.

Внесли  зміни  й до обласних програм та головного кошторису. Серед ключових - підтримка кількох обласних медзакладів. Спрямували кошти на виплату заробітної плати медикам. Також виділили фінансовий ресурс на придбання необхідного для ТРО.

Окрім того, в області тепер діятиме нова програма розвитку фізичної культури і спорту на 2022 – 2024 роки. У межах її реалізації планують створити умови для залучення якомога більшої кількості різних верств населення до масового спорту та спорту вищих досягнень. Це важлива складова для пропагування здорового способу життя серед черкащан. Різні заходи програми сприятимуть духовному і фізичному розвитку молоді, учасників бойових дій та спортсменів-ветеранів.

З-поміж іншого, ухвалили низку рішень у сфері освіти. Зокрема, внесли зміни до програми підтримки закладів вищої освіти, а також прийняли рішення про  клопотання на присудження премії ВРУ двом освітянам:  вчителю математики ФІМЛІ Роману Барвінку та директору Багатопрофільного регіонального центру професійної освіти у Черкаській області Станіславу Кошолапу. Створили також наглядові ради закладів фахової передвищої освіти спільної власності


Виконавчий апарат обласної ради