Призначення керівників, реорганізація й підтримка підприємств: що розглядали на комісії з питань комунальної власності

24 травня 2023, 13:24

Так, депутати погодили проєкти рішень щодо призначень керівників, зокрема:

- Тетяни Філіпової на посаду директора Кропивнянського дитячого будинку для дітей шкільного віку. Вона має вищу педагогічну освіту й очолює цей заклад з 2004 року;

- Віктора Фурмана на посаду директора КЗ «Обласний центр соціально-психологічної допомоги». Він має спеціальну та вищу освіту за кваліфікаціями: юрист, бухгалтер, менеджер-економіст соціально-культурної сфери. За свою трудову діяльність працював юрисконсультом на приватних підприємствах, а з 2013 року - на цій же посаді в Центрі соцпсихологічної допомоги. З 2023 року став виконувачем обов'язків директора Центру;

- Галини Бараненко на посаду начальника комунального закладу «Черкаський обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики». За свою трудову діяльність жінка 13 років пропрацювала санітарним лікарем, згодом 6 років лікарем-статистиком, а з 2005 року очолює відділ медичної статистики в цьому ж комунальному закладі.

- Володимира Орленка на посаду директора КНП "Черкаський обласний дитячий санаторій "Сосновий бір". З грудня 2021 року виконує обов'язки директора цього закладу

Погоджено й проєкт рішення щодо передання операційних ламп від онкодиспансеру на баланс Шполянської та Корсунь-Шевченківської лікарень.

Також набрав необхідну кількість голосів і проєкт рішення про списання майна. Зокрема обласна лікарня планує списати автоматичний біохімічний аналізатор, 2 апарати ШВЛ, ультразвукову діагностичну цифрову систему та 6 автомобілів. Ще один автомобіль списується з балансу Клінічного центру онкології, гематології, трансплантології та паліативної допомоги.

Погоджено й проєкт передачі системи ультразвукової діагностики Logiq від Звенигородської лікарні на баланс Звенигородського будинку-інтернату для інвалідів та престарілих.

Пропонується на розгляд сесії внесення змін до фінансової підтримки підприємств комунальної власності.

Окрім цього, погоджено проєкт рішення про внесення змін до КВЕДів кількох установ: Управління по експлуатації Будинку рад і об’єктів обласної комунальної власності, Монастирищенської ЦРЛ №17, Аптеки №182, Черкаського обласного спеціалізованого будинку дитини, Черкаського музичного фахового коледжу ім. С.С. Гулака-Артемовського, Корсунь-Шевченківського педагогічного фахового коледжу ім. Т.Г. Шевченка.

Пропонується також внесення змін до рішення про реорганізацію санаторію "Пролісок", зокрема до кадрового складу комісії, яка займається питаннями реорганізації.

З-поміж іншого рекомендовано на розгляд сесії й припинення КЗ "Черкаський обласний спеціалізований будинок дитини". У межах реформування галузі охорони здоров'я цей заклад реорганізовують в комунальне некомерційне підприємство, яке надалі зможе надавати послуги з реабілітації дітей та відповідно укладати договори з НСЗУ й Мінсоцполітики для отримання додаткового фінансування. Таким чином зменшиться навантаження й на обласний бюджет.

Відповідний проєкт рішення передбачає утворення спеціальної комісії, яка займатиметься питаннями реорганізації.

Підтримано також проєкти рішень про делегування здійснення функцій з галузевого управління та Про вихід Черкаської обласної ради зі складу засновників Установи «Черкаська агенція регіонального розвитку».

Окрім цього, обласні обранці заслухали інформацію про виконання обласної програми фінансової підтримки підприємств у галузі охорони здоров'я.


Виконавчий апарат обласної ради