Реєстрацію на “Ігри Нескорених” продовжено до 21 березня

17 березня 2023, 13:11

Прийом заявок на участь у Всеукраїнських змаганнях “Іграх Нескорених” продовжено. Зареєструватись для участі у відборі до національної збірної на порталі Е-ветеран https://eveteran.gov.ua/ можна до 21 березня включно.

Таке рішення було прийнято на робочій зустрічі щодо підготовки до всеукраїнських змагань під головуванням міністра у справах ветеранів України Юлії Лапутіної.  

- Цього року Ігри Нескорених пройдуть у Німеччині, в Дюссельдорфі. Україну буде представляти команда з 24 спортсменів – ми приймаємо заявки вже майже місяць і маємо дуже талановитих кандидатів. На сьогодні це 126 заявок. Щоб кожен, хто хоче представити Україну на міжнародній арені, отримав такий шанс, ми пролонгуємо прийом заявок ще на один тиждень. Це час для тих, хто не встиг зареєструватись через повітряні тривоги, відсутність електроенергії, не встиг отримати довідку від спортивного лікаря, все ж подати заявку, – говорить Юлія Лапутіна.

Нагадаємо, для реєстрації кандидатам необхідно заповнити коротку онлайн-форму та прикріпити первинні документи про отримання травми внаслідок бойових дій (наприклад, висновок МСЕК чи ВЛК) і довідку під спортивного лікаря.

Покрокову інструкцію як це зробити – дивіться тут.

Як отримати довідку від спортивного лікаря – читайте за посиланням.

Маєте запитання чи складнощі у поданні заявки? Телефонуйте за номером +380 (63) 230-23-25 і наші фахівці вам допоможуть.

За інформацією Мінветеранів


Виконавчий апарат обласної ради