Роман Сущенко привітав бакалаврів ЧНУ ім. Б. Хмельницького

01 липня 2021, 13:23

Перший заступник голови обласної ради Роман Сущенко привітав із випуском бакалаврів Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

- Щиро вітаю професорсько-викладацький склад та випускників зі святом. В альма-матер ви отримали знання та досвід, які допоможуть рухатися далі по життю. Тому не зупиняйтеся, слухайте і чуйте один одного, шануйте працю інших, цінуйте стосунки та поважайте батьків і не забувайте рідний університет. Водночас найголовніше - не забувайте, що людині легше вчитися на помилках зроблених із власної волі, ніж на правильних вчинках за чиєюсь вказівкою. Нехай щастить у всіх починаннях, зі святом, - привітав випускників Роман Сущенко.

За словами ректора університету цьогоріч отримали ступінь бакалавра 1063 студенти і не менш знаково, що вони це роблять у сторічну річницю навчального закладу. Олександр Черевко також подякував студентам за плідну роботу у науці, культурі та спорті.

Перераховуючи здобутки студентів, він зауважив, що 100 студентів інституту фізичної культури є переможцями всеукраїнських змагань і 5 із них - міжнародні призери. Також у ЧНУ навчаться студенти, які отримують стипендії перших осіб держави.

Більше фото ТУТ.


Виконавчий апарат обласної ради